Ludzie przyjaźni naturze

Podpisanie umowy - kino pod chmurką w Wojewodzinie

Gmina Grajewo zrealizuje projekt dzięki dotacji z Programu Odnowy Wsi Województwa Podlaskiego – Kreatywna wieś. Na ten cel otrzyma łącznie 14 974,00 zł. Całkowita wartość inwestycji przewidywana jest na kwotę 29 948,00 zł.
W środę (9.06) w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej odbyło się uroczyste podpisanie umowy, w którym wziął udział Wójta Gminy Grajewo Stanisław Szleter wraz z Moniką Zorczykowską - Skarbnikiem Gminy. Ze strony Województwa Podlaskiego umowę podpisał wicemarszałek Stanisław Derehajło.
Foto wiadomości 4

Projekt pn. „Kreatywne spotkania w Wojewodzinie” dotyczy zakupu zestawu do projekcji kina plenerowego tzw. „kino pod chmurką” do świetlicy wiejskiej w Wojewodzinie. W skład zestawu wchodzi:

- projektor,
- ekran projekcyjny,
- zestaw nagłaśniający,
- laptop,
- przedłużacz.

W okresie obostrzeń świetlica wiejska nie funkcjonowała, co doprowadziło do pogłębiania problemu jakim jest brak integracji społeczności wiejskiej. Realizacja niniejszego projektu będzie rozwiązaniem w/w problemu.

Operacja realizowana będzie głównie na terenie placu przy świetlicy wiejskiej w Wojewodzinie ale również w 13 innych miejscowościach gminy Grajewo, w których są świetlice wiejskie.

Zestaw do projekcji filmów zakupiony w ramach projektu będzie dostępny nieodpłatnie w publicznym miejscu jakim jest świetlica wiejska oraz będzie służył ogółowi lokalnej społeczności.

DATA PUBLIKACJI: 2021-06-21 08:29 | OPUBLIKOWAŁ: Danuta Odolecka
Drukuj
Nowy ciągnik oraz przyczepa dla Gminy Grajewo
lip 30, 2021
Czytaj więcej
Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu pn. „Zagospodarowanie terenu w Kapicach”
cze 16, 2021
Czytaj więcej
II Ogłoszenie o sprzedaży samochodu pożarniczego STAR A200
cze 15, 2021
Czytaj więcej
Podpisanie umowy - kino pod chmurką w Wojewodzinie
cze 21, 2021
Czytaj więcej