Ludzie przyjaźni naturze

"Podziękowanie i życzenia dla Szkoły Podstawowej w Wierzbowie."

SP WIERZBOWO
Foto wiadomości 1

Nasza szkoła pomaga Kamilowi choremu na mukowiscydozę o czym można było przeczytać już wcześniej na naszej stronie. Akcją zajmują się Pani Ela M. oraz Jola T. Z tej okazji otrzymaliśmy podziękowanie od Kamila oraz jego mamy.

Szkoła Podstawowa w Wierzbowie                                                                                                                      Szanowny Pan Dyrektor Jarosław Gromadzki                                                                                                 oraz Grono Pedagogiczne

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego” (Papież Franciszek).

Na ręce Pana Dyrektora oraz Szanownego Grona Pedagogicznego chcielibyśmy przesłać podziękowania za gesty miłości wobec Kamila chorego na mukowiscydozę i mnie jego matki jakie wysyłaliście cały poprzedni rok, dziękujemy za wsparcie walki o życie. Dzięki waszej ofiarności i zaangażowaniu Dyrektora Szkoły, Nauczycieli, uczniów, rodziców, mój syn Kamil jako pierwszy pacjent w Polsce mógł przejść terapię regeneracyjną płuc poprzez podanie komórek macierzystych. Kamil miał jedno marzenie, móc oddychać pełną piersią, móc znowu biegać bez zatrzymywania się, bez zmęczenia, bez kaszlu. Obecnie dwa miesiące po leczeniu widzimy znaczną poprawę wydolności płuc. Kamil ma niespożytą energię, zaczyna biegać. Nie są to jeszcze dalekie dystanse, ale cieszy się powrotem do dawnego stylu życia, a zawsze kochał sport.                                 

Kochani !

Chcielibyśmy wam życzyć abyście nadchodzące święta spędzili w szczęściu i zdrowiu.  Na Nowy Rok życzymy wam spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.

Serdecznie dziękujemy Wam za Wasze Wielkie Serca.                                                                          

Pozdrawiamy Halina i Kamil Jośko

na zdjęciu szpital w Bangkoku, w trakcie podawania komórek macierzystych do żyły.

DATA PUBLIKACJI: 2019-12-18 18:45 | OPUBLIKOWAŁ: Marzena Zyskowska - Perzanowska
Wyprawka dla grupy "Sówek" (dzieci 6-letnie)
lip 29, 2020
Czytaj więcej
Wyprawka dla grupy "Krasnali" (dzieci 4- i 5-letnie)
lip 29, 2020
Czytaj więcej
Wyprawka dla grupy "Biedronek" (dzieci 3- i 4-letnie)
lip 29, 2020
Czytaj więcej
Nauka zdalna w maju
maj 29, 2020
Czytaj więcej