Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pon, 19 sierpnia 2019
Imieniny: Bolsława i Juliana
Strona główna » Aktualności

Półkolonie letnie w Szkole Podstawowej w Danówku

Wypoczynek letni w formie półkolonii w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375 zł na każdego uczestnika.

Za nami pierwsze dni półkolonii letnich z udzialem 59 dzieci rolników z terenu gminy Grajewo dofinansowanych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Organizatorem półkolonii jest Związek Młodzieży Wiejskiej w porozumieniu z Wójtem Gminy Grajewo.

Pierwszego dnia odbyły się zajęcia z kodowania przygotowane przez Gminną Bibliotekę w Rudzie oraz spotkanie z paralotniarzem Karolem Szymanowskim. W drugim dniu byliśmy z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie oraz Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie. Trzeciego dnia uczestniczyliśmy w zajęciach przyrodniczych przygotowanych przez pracowników Działu Edukacji Biebrzańskiego Parku Narodowego. Serdecznie dziękujemy ww. instytucjom za zorganizowanie bardzo ciekawych zajęć dzieciom!

Ponadto dzięki uprzejmości dyrektora Szkoły Podstawowej w Danówku podczas pobytu na półkoloniach dzieci mają możliwość korzystania z sali gimnastycznej, sprzętu sportowego, rowerów, hulajnog, placu zabaw.

 

2019-08-09 18:06 Opublikował: Jacek Szeszko


Projekt i realizacja
Speed S.C.