Wspólny przedwakacyjny wyjazd - wycieczka do Warszawy

SP w Danówku i Gimnazjum w Danówku
14

24 maja 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Danówku i Gimnazjum w Danówku uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Głównym punktem zwiedzania było Muzeum Powstania Warszawskiego, które zanurzyło zwiedzających w opowiadaną historię i pozwoliło wczuć się w klimat dawnych czasów.

Wymarzona pogoda umożliwiła odbyć spacer w Łazienkach Królewskich urzekających pięknem kwitnących kwiatów i zieleni. Prawdziwą gratką dla wszystkich było Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach - jedno z największych w Europie. Uczniowie zobaczyli kolekcję aut z lat 20 i 30, okresu II wojny światowej i czasów PRL. Uzupełnieniem były amerykańskie oldtimery, ciężarówki, autobusy, motory i ... wiele, wiele więcej.

Atrakcją wycieczki było spędzenie wolnego czasu i zjedzenie posiłku w Galerii Złote Tarasy. W czasie wycieczki mieliśmy okazję zobaczyć Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki oraz nawyższy wieżowec Warszawy. Po tylu wrażeniach przyszedł czas pożegnania się ze stolicą. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni.

DATA PUBLIKACJI: 2019-06-06 18:17 | OPUBLIKOWAŁ: Agnieszka Piwko
Oświata i Kultura
mar 24, 2020
Czytaj więcej
Nauka zdalna
mar 19, 2020
Czytaj więcej
Rodzice Szkoły Podstawowej w Wierzbowie „Niech każdy ofiaruje tyle ile może ”
kwi 08, 2020
Czytaj więcej
UWAGA! Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Danówku
mar 05, 2020
Czytaj więcej