Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: nie, 17 lutego 2019
Imieniny: Donata i Łukasza
Strona główna » Aktualności

Projekt "Czas na biznes"

Ogłoszono nabór do projektu "Czas na biznes" realizowanego przez Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej w partnerstwie z Fundacją Biznes i Prawo.

Celem projektu jest zaproszenie mieszkańców tych obszarów znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomiczno- społecznej do utworzenia działalności gospodarczej. Poprzez środki funduszy europejskich Stowarzyszenie wraz z Partnerem zamierzają wesprzeć beneficjentów blokiem szkoleniowo- doradczym oraz wsparciem finansowym pozwalającym rozpocząć działalność.

Uczestnicy projektu po pozytywnym rozpatrzeniu pomysłów na firmę i dokumentacji wraz z biznesplanem otrzymają 20 000 zł dotacji na uruchomienie działalności oraz wsparcie finansowe na miesięczne koszty prowadzenia firmy w kwotach: 950 zł miesięcznie przez pierwsze 6 miesięcy działalności oraz 451 zł miesięcznie przez kolejne 6 miesięcy prowadzenia firmy.

Grupa do jakiej chcemy dotrzeć to przede wszystkim osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo lub poszukujące pracy po 30 roku życia które jednocześnie spełniają chociaż jeden z warunków: ukończyły 50 lat lub posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub są długotrwale bezrobotne lub posiadają niskie kwalifikacje zawodowe.

Więcej informacji:  https://www.europartner-akie.pl/projekty-aktualne/czas-na-biznes

 

Magdalena Paciorkowska - Kłos

Specjalista ds. organizacyjnych

 

Europartner AKIE

ul. Warszawska 44/1 (III piętro)

15-077 Białystok

tel/fax: 85/732 02 58

kom. 570 994 220

Galeria

2019-02-06 08:11 Opublikował: Danuta Odolecka


Projekt i realizacja
Speed S.C.