Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: śr, 16 stycznia 2019
Imieniny: Marcelego i Włodzimierza
Strona główna » Aktualności

Bieg Sylwestrowy 2018

Zapraszamy na 13 bieg sylwestrowy w Grajewie. Ustaliliśmy, że odbędzie się on w pierwszą sobotę po świętach. Czy to dobry pomysł - sprawdzimy. Ponieważ jest to 13. edycja tego wydarzenia, należ zabrać ze sobą talizmany, szczęśliwe gadżety, czarne koty, zaprzyjaźnione czarownice lub babki do odczyniania uroków, krasnale, skrzaty i wszystko to, co pozwoli uniknąć pecha. Niewykluczone, że będzie potrzebny dobry humor.

Regulamin XIII Koleżeńskiego Biegu Sylwestrowego
pod patronatem Burmistrza Grajewa

Organizator: KS Maratonka, SRWKC „Wiejski Zakątek”.
Współorganizatorzy: Urząd Miasta Grajewa, Gmina Grajewo, MOSiR Grajewo, PSP w Grajewie, Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Cel: Popularyzacja biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, upowszechnianie biegów masowych, sportowe pożegnanie Starego Roku, podsumowanie minionego sezonu biegowego. Bieg ma charakter koleżeński i integracyjny. Mile widziane przebrania sylwestrowe uczestników.

Termin i miejsce: 29 grudnia 2018 r. (sobota) godz. 10.00–12.00, start i meta w parku Wolności za Urzędem Miasta w Grajewie (ul. Strażacka).
Program: godz. 10.00 – otwarcie, wspólne śpiewanie kolęd, rozgrzewka.
Ok. godz. 10.30 – biegi dzieci i młodzieży na dystansie 200–1000 m (kat.: przedszkolaki i klasy „0”, klasy I–II, klasy II–IV, klasy V–VI, klasy VII-VIII oraz gimnazja lub w zależności od ilości zgłoszeń);
Dekoracje w biegach dziecięcych odbywają się bezpośrednio po każdym biegu.
Ok. godz. 11.00 – 11.30 – bieg otwarty (rocznik 2002 i starsi) dla wszystkich chętnych – dystans dowolny do ok. 3200 m.
Przewidujemy bieg integracyjny (200 m).
Ok. godz. 11.30 – dekoracja zwycięzców biegu głównego.

Uczestnictwo: Udział w biegach mogą brać wszyscy chętni posiadający aktualne badania lekarskie lub podpiszą oświadczenie o braku przeciwwskazań do startu w zawodach (osoby niepełnoletnie podpisaną zgodę rodziców).
Zgłoszenia: Przyjmowane będą w dniu zawodów w parku miejskim w okolicy startu od godz. 9.00. Numerów startowych nie wydajemy. Sklasyfikujemy trzech pierwszych zawodników w kat. kobiet i mężczyzn oraz w kat. dzieci i młodzieży.
Koszty: Nie pobieramy opłaty startowej. Koszty uczestnictwa pokrywają uczestnicy, koszty organizacyjne pokrywają organizatorzy.
Nagrody: Zwycięzcy biegów dziecięcych (miejsca 1–3) otrzymają upominki.
Dodatkowo – wszystkie dzieci biorące udział w biegu na mecie otrzymają słodycze. Pierwszych trzech zawodników w kat. mężczyzn i kobiet otrzyma upominki. Przewidujemy nagrodę specjalną za najciekawsze przebranie.
Organizatorzy zapewniają na mecie ciepłe napoje dla wszystkich chętnych.
Po biegu wszystkich uczestników zapraszamy na poczęstunek i spotkanie towarzyskie przy kawie i herbacie do hali MOSiR w Grajewie, ul. Strażacka 2.

Uwaga: Sprawy sporne, nieujęte w regulaminie rozstrzyga organizator. Do rozstrzygania wszelkich kwestii oraz podejmowania decyzji związanych z organizacją biegu upoważnione są następujące osoby:
Waldemar Szycik – 516109383, e–mail: waldi8463@wp.pl
Wiesław Jerulank – 604550860, e–mail wieje@wp.pl
Krzysztof Borawski – 605241188, e–mail: borawski@grajewiak.pl

Źródło: www.maratonka.pl

Bieg Sylwestrowy 2018
2018-12-21 11:12 Opublikował: Jacek Szeszko


Projekt i realizacja
Speed S.C.