Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pon, 19 listopada 2018
Imieniny: Elżbiety i Seweryna
Strona główna » Aktualności

Wiadomość archiwalna

Powrót do archiwum

Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych z terenu gminy Grajewo

Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych opracowane zostały na podstawie protokołów wyników głosowania wywieszonych w lokalach wyborczych.

WYNIKI WYBORÓW NA WÓJTA GMINY GRAJEWO

Na poszczególnych kandydatów na wójta oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1

GÓRSKI Grzegorz

KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO

1276

2

SZLETER Stanisław

KOMITET WYBORCZY PSL

1343

 

WYNIKI WYBORÓW DO RADY GMINY GRAJEWO

Okręg wyborczy nr 1

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

WRÓBLEWSKI Edward

zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

44

2

KURKOWSKI Stanisław

zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10

14

3

PERKOWSKI Wiesław

zgłoszony przez KWW PERKOWSKI WIESŁAW, Lista nr 18

87

4

KIEŁCZEWSKI Mariusz

zgłoszony przez KWW MARIUSZA KIEŁCZEWSKIEGO, Lista nr 21

51

 

Okręg wyborczy nr 2

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

WYSOCKI Sławomir Andrzej

zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

106

2

GAŁĄZKA Józef

zgłoszony przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

50

 

Okręg wyborczy nr 3

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

MARKOWSKA Teresa

zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

56

2

OLSZEWSKA Ewa

zgłoszona przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

80

 

Okręg wyborczy nr 4

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

GARDOCKI Mariusz

zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

36

2

WIŚNIEWSKI Karol

zgłoszony przez KWW KAROL WIŚNIEWSKI, Lista nr 14

49

3

ŁEPKOWSKA Dorota

zgłoszona przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

13

4

MALINOWSKI Witold Bronisław

zgłoszony przez KWW MARZENA WSZEBOROWSKA, Lista nr 16

18

5

WASZKIEWICZ Mirosław

zgłoszony przez KWW MIROSŁAWA WASZKIEWICZA, Lista nr 19

48

 

Okręg wyborczy nr 5

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

ŻABIŃSKA Aneta

zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

119

2

MAGIERA Anna

zgłoszona przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

68

 

Okręg wyborczy nr 6

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

JANKOWSKA Anna Hanna

zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

95

2

ŻBIKOWSKA Agnieszka

zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10

84

 

Okręg wyborczy nr 7

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

WALCZAK Tadeusz

zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

88

2

GLEBA Stanisław

zgłoszony przez KWW KAROL WIŚNIEWSKI, Lista nr 14

119

 

Okręg wyborczy nr 8

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

HOŁUBICZKO Irena

zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

46

2

WITKOWSKI Wiesław

zgłoszony przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

27

3

MACIOROWSKI Robert

zgłoszony przez KWW ROBERTA MACIOROWSKIEGO, Lista nr 20

90

 

Okręg wyborczy nr 9

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

DĄBROWSKI Jan

zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

101

2

MIKULSKI Radosław

zgłoszony przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

60

 

Okręg wyborczy nr 10

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

ORGANEK Henryk

zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

92

2

BAPRAWSKA Iwona

zgłoszona przez KWW IWONA BAPRAWSKA, Lista nr 22

64

 

Okręg wyborczy nr 11

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

MOTUS Marek

zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

80

2

DANOWSKI Paweł

zgłoszony przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

37

 

Okręg wyborczy nr 12

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

NITKOWSKI Szymon

zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

36

2

DANOWSKA Ewa

zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10

78

3

KARWOWSKI Adam

zgłoszony przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

16

4

SURAWSKA Krystyna

zgłoszona przez KWW KRYSTYNY SURAWSKIEJ, Lista nr 17

37

 

Okręg wyborczy nr 13

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

SZUMSKA Elżbieta

zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

77

2

MACIOROWSKI Krzysztof

zgłoszony przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

57

 

Okręg wyborczy nr 14

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

ZWOLIŃSKA Beata

zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

128

2

KULIGOWSKI Andrzej

zgłoszony przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

51

3

WSZEBOROWSKA Marzena

zgłoszona przez KWW MARZENA WSZEBOROWSKA, Lista nr 16

71

 

Okręg wyborczy nr 15

Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

POLKOWSKI Czesław

zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2

76

2

WUDARCZYK Beata Ewa

zgłoszona przez KWW GRZEGORZA GÓRSKIEGO, Lista nr 15

133

 

 W formacie pdf załączone zostały nieoficjalne wyniki głosowania z terenu gminy Grajewo do Sejmiku Województwa Podlaskiego i do Rady Powiatu Grajewskiego.

 

Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych z terenu gminy Grajewo
2018-10-22 12:33 Opublikował: Jacek Szeszko


Projekt i realizacja
Speed S.C.