Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pon, 18 marca 2019
Imieniny: Cyryla i Edwarda
Strona główna » Aktualności

Wiadomość archiwalna

Powrót do archiwum

Informacja

w sprawie udzielenia pomocy finansowej z budżetu Województwa Podlaskiego dla Gminy Grajewo z przeznaczeniem na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej.

Grajewo, dnia 5 września 2018 r.

Gmina Grajewo
ul. Komunalna 6
19-200 Grajewo

INFORMACJA

Zgodnie z § 7 umowy zawartej w dniu 29 maja 2018 r. pomiędzy Województwem Podlaskim, a Gminą Grajewo w sprawie udzielenia pomocy finansowej z budżetu Województwa Podlaskiego dla Gminy Grajewo z przeznaczeniem na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej Gmina Grajewo podaje do publicznej wiadomości, że otrzymane środki finansowe w formie dotacji w wysokości 8 000,00 zł w ramach  udzielonej pomocy wydano na zakup niżej wymienionego sprzętu ratowniczo-gaśniczego:

1) motopompa pływająca NIAGARA 2 - 2 szt.,

o łącznej wartości 11 200,00 zł, których zakup opłacono z dotacji Województwa Podlaskiego w kwocie 8 000,00 zł i ze środków własnych Gminy Grajewo w kwocie 3 200,00 zł.

Powyższy sprzęt ratowniczo-gaśniczy został przekazany do użytkowania dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbowie (1 szt.) i Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie (1 szt.).

Niniejsza informacja podlega zamieszczeniu na stronie internetowej Gminy Grajewo, stronach BIP Urzędu Gminy Grajewo oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Grajewo.

 Wójt Gminy Grajewo

(-)mgr inż. Stanisław Szleter

Galeria

2018-09-06 07:06 Opublikował: Jacek Szeszko


Projekt i realizacja
Speed S.C.