Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: śr, 19 września 2018
Imieniny: Januarego i Konstancji
Strona główna » Aktualności

Zapraszamy do Sojczyna Borowego na XI Bieg Rolnika

Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter oraz Klub Sportowy Maratonka Grajewo zapraszają na XI Bieg Rolnika do Sojczyna Borowego, który odbędzie się w dniu 15 września 2018 r.

Jedenasta edycja jesiennego biegu rolników pod patronatem honorowym Zygmunta Kruszyńskiego Starosty Powiatu Grajewskiego (i nie tylko) zawędrowała do Sojczyna Borowego - wsi położonej oczywiście na terenie gminy Grajewo. Trzy kilometry od drogi krajowej 65, na skraju Bagien Biebrzańskich. Dystans 5 kilometrów. Rolnicy mogą wybrać krótszą wersję 3-kilometrową. Nagrodą główną będzie... może to kogoś zaskoczy - oczywiście kogut. Dzieci i młodzież będą biegać na trasach od 250 m do 1500 m. Biuro i baza zawodów w świetlicy wiejskiej w Sojczynie Borowym.

Dojazd z Grajewa: w Rudzie należy skręcić w lewo (drogowskaz "Sojczyn B. 4"), przy dawnej szkole podstawowej w prawo. Natomiast z Białegostoku: za Ciemnoszyjami w prawo (drogowskaz "Sojczyn B. 3"). Chyba nie można zabłądzić. Początek o godz. 10.00, bieg główny 11.30.

Zapisy meilowe: biegrolnika@maratonka.pl (imię, nazwisko, kat. rolnik/nie, rok ur., miejscowość, ewentualnie przynależność klubowa). Lista startowa na stronie www.maratonka.pl w zakładce Rolnik/Lista.

Regulamin w plikach do pobrania.

Serdecznie zapraszamy na biegi do Sojczyna Borowego.

Załączniki

  1. Pobierz załącznik
Zapraszamy do Sojczyna Borowego na XI Bieg Rolnika
2018-09-13 12:00 Opublikował: Jacek Szeszko