Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: śr, 22 maja 2019
Imieniny: Julii i Heleny
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo » Oddział przedszkolny

Czerwiec w grupie "Biedronki"

    Czerwiec to ostatni miesiąc przedszkola i chyba najbardziej wyczekiwany przez wszystkie dzieci. To miesiąc, w którym myśli naszych najmłodszych pociech kłębiły się nieustannie wokół wakacji.

    Za nim jednak nadeszły wakacje to najważniejszym dniem, na który czekaliśmy z niecierpliwością, było święto wszystkich dzieci, zarówny tych najmłodszych, jak i tych trochę starszych. My również obchodziliśmy Dzień Dziecka w przedszkolu. Uroczystość ta rozpoczęła się od konkursu pt. "Mam talent", w którym naszą grupę reprezentowała Pani Wiosna - Asia Nurczyk. Asia zaprezentowała talent wokalny i wykonała piosenkę pt. "Maszeruje wiosna". Mamy zaszczyt ogłosić, że Asia zajęła I miejsce w tym konkursie. Jesteśmy dumni, że w naszej grupie mamy taki talent i życzymy Asi dalszych wokalnych sukcesów. Drugą częścią uroczystości było szaleństwo na dmuchańcach, które dostarczyło nam mnóstwo radości oraz zabawy z chustą animacyjną, malowanie farbami na folii spożywczej i malowanie kredą na asfalcie. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

    Czerwiec w całości poświęciliśmy tematowi wakacji. Rozmawialiśmy o tym, gdzie spędzimy wakacje oraz gdzie chcielibyśmy je spędzić. Dowiedzieliśmy się, jak bezpiecznie spędzać wakacje nad wodą i w górach. Wykonaliśmy też kilka prac plastycznych indywidualnych oraz zespołowych o tematyce wakacyjnej, m.in. "Podwodny świat" oraz prace, wykonane metodą origami "Ryby i kraby".

    Każdy dzień spędzaliśmy na świeżym powietrzu bawiąc się, a także udaliśmy się na spacer do sklepu spożywczego, w kórym kupiliśmy przepyszne lody dla ochłody w te upalne dni.

    Ostatniego dnia przedszkola odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego, gdzie otrzymaliśmy dyplomy i medale za bycie wzorowym przedszkolakiem, pożegnaliśmy się z naszymi Paniami i życzyliśmy sobie udanych wakacji. Za aktywny udział w zajęciach z języka angielskiego również otrzymaliśmy dyplomy i breloczki od Pani Elwiry.

    Nadszedł czas odpoczynku i beztroskiej zabawy. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

2018-06-26 20:49 Opublikował: Jolanta Tarnawa
Autor treści: Karolina Pieloch


Projekt i realizacja
Speed S.C.