Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: śr, 22 maja 2019
Imieniny: Julii i Heleny
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo » Oddział przedszkolny

"Biedronki" na wycieczce w Ełku

ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie

    Dnia 21 maja 2018r. przedszkolaki z grupy "Biedronki" wybrały się na wycieczkę do Ełku. Pierwszą atrakcją dla dzieci była zabawa w sali zabaw "Tropico". Biedronki, po uprzednim zapoznaniu się z zasadami panującymi w sali, z wielką radością bawiły się na torze pontonowym i w basenie z piłeczkami i zjeżdzalniami. Dużym powodzeniem cieszyły się także: pajęcza sieć, trampoliny, huśtawki, a także tory z przeszkodami. Czas spędzony na zabawie minął w mgnieniu oka. Po wyczerpującym szaleństwie przedszkolaki zjadły drugie śniadanie, aby mieć siły na kolejne atrakcje.

    Kolejnym punktem wycieczki był Mini Park Linowy. Biedronki mogły przełamać swoje bariery oraz lęk i zmierzyć się z 11 przeszkodami zawieszonymi nad ziemią. Śmiałków do pokonywania przeszkód nie brakowało. Warto nadmienić, że nasze 3-latki również pokonały tor z przeszkodami, za co należą im się ogromne brawa. Poza parkiem linowym przedszkolaki mogły pobawić się na mini placu zabaw.

    Po tak ogromnym wysiłku wszyscy uczestnicy wycieczki zasłużyli na nagrodę w postaci pysznych lodów. Maszerując nad Jeziorem Ełckim, wszyscy nieco już zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzy dotarli do restauracji "Papaja", gdzie skosztowali wyśmienite lody. Najwięcej smakoszy wybrało lody czekoladowe i miętowe, a także truskawkowe.

    Ostatnią atrakcją była zabawa na placu zabaw nad jeziorem. Przedszkolaki bawiły się na karuzeli, zjeżdzały z zakręconej zjeżdzalni, a także huśtały się na huśtawkach. Po tych atrakcjach dzieci pełne wrażeń i emocji, z uśmiechami wróciły do przedszkola, choć niektórzy w drodze powrotnej postanowili smacznie odpocząć. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

2018-05-24 19:01 Opublikował: Jolanta Tarnawa
Autor treści: Karolina Pieloch


Projekt i realizacja
Speed S.C.