Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa i Pauliny
Strona główna » Aktualności

Wiadomość archiwalna

Powrót do archiwum

Mistrzostwa Gminy Grajewo w Tenisie Stołowym

Białaszewo, 22 kwietnia 2018 r.

W zawodach wystartowało 69 zawodników.

Otwarcia zawodów dokonali: Wójt Gminy Grajewo – Stanisław Szleter oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bialaszewie – Andrzej Szklarzewski.

Wyniki chłopcy (klasy 1 i 2 szkoły podstawowej):

1 miejsce – Karol Modzelewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Szymon Kotarski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Bartosz Kownacki (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

Wyniki chłopcy (klasy 3 i 4 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Szymion Dzięgielewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Mateusz Baprawski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Tomasz Sulewski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

Wyniki dziewczęta (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Kinga Kania (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Julia Lendo (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Natalia Bałdyga (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

Wyniki chłopcy (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Adrian Niewiadomski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Kacper Kotarski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Mikołaj Grzymała (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

Wyniki chłopcy (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej "goście"):
1 miejsce – Patryk Dondera (Grajewo)
2 miejsce – Rafał Dembiński (Grajewo)
3 miejsce – Sebastian Janiszewski (Grajewo)

Wyniki dziewczęta (klasy 7 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Julita Olszewska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
2 miejsce – Dominika Wojsław (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Martyna Stypułkowska (Szkoła Podstawowa w Danówku)

Wyniki chłopcy (klasy 7 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Kamil Bałdyga (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Michał Modzelewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Norbert Sienkiewicz (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

Wyniki gimnazjum dziewczęta:
1 miejsce – Natalia Maciorowska, Sojczynek (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce – Aleksandra Zdziechowicz, Białaszewo (Gimnazjum w Danówku)

Wyniki gimnazjum chłopcy:
1 miejsce – Szymon Kudrawiec, Ruda (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce – Krystian Kownacki, Białaszewo (Gimnazjum w Danówku)
3 miejsce – Krystian Olechowski, Białaszewo (Gimnazjum w Danówku)

Wyniki seniorki:
1 miejsce – Karolina Maciorowska (Sojczynek)
2 miejsce – Daria Dzięgielewska (Białaszewo)

Wyniki senior mężczyźni:
1 miejsce – Łukasz Modzelewski (Godlewo)
2 miejsce – Mariusz Janiszewski (Sojczyn Borowy)
3 miejsce – Krzysztof Szabrański (Ciemnoszyje)

Wyniki odlboje
1 miejsce – Lech Marek Żabiński, Ruda (Szkoła Podstawowa w Danówku)
2 miejsce – Sławomir Wysocki (Cyprki)
3 miejsce – Jarosław Gromadzki (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

Sędziowie:
Marcin Karwowski (Sędzia Główny)
Andrzej Szklarzewski
Jarosław Gromadzki
Przemysław Krukowski
Lech Marek Żabiński
Jacek Szeszko

Organizatorzy:
Wójt Gminy Grajewo
Szkoła Podstawowa w Białaszewie

2018-04-23 07:09 Opublikował: Jacek Szeszko