Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny i Bronisławy
Strona główna » Jednostki organizacyjne » Gimnazjum Danówek

Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w Szachach

Komunikat z Indywidualnych Mistrzostw LZS Województwa Podlaskiego w Szachach pod patronatem Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej „MLEKPOL” w Grajewie Pana Edmunda Borawskiego rozegranych w Gimnazjum im. prof. Adama Pałczyńskiego w Danówku w dniu 25 marca 2018 roku.

Organizatorzy zawodów:
- Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie,
- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego,
- Podlaskie Zrzeszenie LZS w Białymstoku,
- Wójt Gminy Grajewo,
- Gimnazjum im. prof. Adama Pałczyńskiego w Danówku.

Mistrzostwa zostały rozegrane zgodnie z regulaminem - 6 rund szachowych w 10 kategoriach podzielonych na 2 grupy A i B.
Sędzią Głównym Turnieju A był Pan Zbigniew Okulewicz.
Sędzią Głównym Turnieju B był Pan Jakub Okulewicz.

W zawodach wzięło udział ok. 110 zawodników.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo i Jolanta Surażyńska – Dyrektor Gimnazjum im. prof. Adama Pałczyńskiego w Danówku.

Wyniki grupy A:

Open:
1 miejsce – Przemysław Filewicz (MUKS Stoczek 45 Białystok)
2 miejsce – Kamil Juszkowski (KSz Maraton Łomża)
3 miejsce – Robert Górka (LUKSz Orient Sokółka)

Kategoria senior:
1 miejsce – Przemysław Filewicz (MUKS Stoczek 45 Białystok)
2 miejsce – Kamil Juszkowski (KSz Maraton Łomża)
3 miejsce – Wojciech Klimaszewski (LO Grajewo)

Kategoria seniorka:
1 miejsce – Karolina Budenas (Grajewo)

Kategoria C16:
1 miejsce – Norbert Kopeć (LUKSz Orient Sokółka)
2 miejsce – Maksymilian Kucharski (KSz Maraton  Łomża)
3 miejsce – Paweł Szeligowski (KSz Maraton Łomża)

Kategoria D16:
1 miejsce – Karina Miron (LUKSz Orient Sokółka)
2 miejsce – Weronika \Szmigiel (Szkółka Szachowa w Grajewie)

Wyniki grupy B

Open:
1 miejsce – Jan Olszewski (MDK Białystok)
2 miejsce – Michał Karwowski (SP Konarzyce)
3 miejsce - Bartosz Chełstowski (KSz Maraton Łomża)

Kategoria C13:
1 miejsce – Jan Olszewski (MDK Białystok)
2 miejsce – Michał Karwowski (SP Konarzyce)
3 miejsce – Bartosz Stupak (LUKSz Orient Sokółka)

Kategoria D16:
1 miejsce – Weronika Supeł (ASU Sokółka)
2 miejsce – Eliza Mroczkowska (Akademia Szachowa Sobocińscy)
3 miejsce – Weronika Lisowska (LUKSz Orient Sokółka)

Kategoria C10:
1 miejsce – Bartosz Chełstowski (KSz Maraton Łomża)
2 miejsce – Stefan Maliszewski (ASU Sokółka)
3 miejsce – Cyryl Pac (ASU Sokółka)

Kategoria D10:
1 miejsce – Kinga Gładyszewska (UMKSz Jaćwież Suwałki)
2 miejsce – Oliwia Bochenko (ASU Sokółka)
3 miejsce – Magdalena Wiszowata (ASU Sokółka)

Kategoria C7:
1 miejsce – Bartosz Klimowicz (LUKSz Orient Sokółka)
2 miejsce – Arkadiusz Pac (ASU Sokółka)
3 miejsce – Ignacy Mydliński (Przedszkole w Rudzie)

Kategoria D7:
1 miejsce - Patrycja Hapoń (LUKSz Orient Sokółka)
2 miejsce – Zofia Dawidowska (Szkółka Szachowa w Grajewie)
3 miejsce – Anna Dziewa (Akademia Szachowa Sobocińscy)

Turniej A:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1951/results.html?l=pl


Turniej B:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1952/results.html?l=pl&tb=10_

2018-03-27 07:34 Opublikował: Jacek Szeszko