Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pon, 18 czerwca 2018
Imieniny: Marka i Elżbiety
Strona główna » Aktualności

Wiadomość archiwalna

Powrót do archiwum

Uroczyste Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół 2016/2017

W końcowej klasyfikacji gmin wiejskich za rok szkolny 2016/2017 Gmina Grajewo zajęła 3 miejsce.
W piątek 22 września br. na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Zwierzynieckiej w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół. Nagrodzono najlepsze szkoły, sportowców i nauczycieli wychowania fizycznego w Podlaskiem.

Podczas uroczystości wręczono Puchary Marszałka Województwa Podlaskiego przedstawicielom gmin i powiatów, które w całorocznej rywalizacji zajęły czołowych osiem miejsc w klasyfikacji powiatów, miast i gmin w sporcie dzieci i młodzieży za rok szkolny 2016/2017 oraz Puchary Podlaskiego Kuratora Oświaty dla najbardziej usportowionych szkół.

- Współzawodnictwo sportowe zaczyna się od najmniejszych boisk, bieżni w gminach, powiatach, dopiero potem wyłaniamy mistrzów województwa. I to od nauczycieli wychowania fizycznego w dużej mierze zależy czy uda się w młodych ludziach zakrzewić miłość do sportu – mówił otwierając uroczystość Kazimierz Gwiazdowski, poseł i prezes Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.

Podczas uroczystości samorząd Gminy Grajewo reprezentował Zastępca Wójta Gminy Grajewo Pan Kazimierz Grabowski.

Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter składa serdeczne gratulacje i podziękowania uczniom, nauczycielom wychowania fizycznego i dyrektorom szkół gminnych za uzyskane wyniki we współzawodnictwie sportowym.

Zdjęcia pochodzą ze strony Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego - http://www.pwszs.bialystok.pl/.
2017-10-03 07:38 Opublikował: Jacek Szeszko