Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pt, 17 sierpnia 2018
Imieniny: Jacka i Mirona
Strona główna » Inicjatywy » Projekty

Wyposażenie świetlicy wiejskiej w Grozimach oraz w Kurejewce

Użytkownicy świetlic wiejskich w Grozimach oraz w Kurejewce mogą cieszyć się nowym wyposażeniem. W ramach projektu zostało zakupione wyposażenie do dwóch świetlic wiejskich.

Do świetlicy wiejskiej w Kurejewce zakupiono mini wieżę oraz stół do tenisa wraz z paletkami i piłeczkami. Do świetlicy wiejskiej w Grozimach zakupiono sprzęt elektroniczny: telewizor o przekątnej 40 cali, mini wieża, laptop z oprogramowaniem, 2 zestawy komputerowe z oprogramowaniem (mysz, klawiatura, monitor oraz jednostka) konsola PS3 500 GB wraz z grami oraz niezbędnym oprzyrządowaniem. Zakupione zostały niezbędne meble: półka RTV, 4 stoliki, 16 krzesełek z tapicerowanym siedziskiem oraz metalowym oparciem, regał z płyty wiórowej, 2 biurka pod komputer, wykładzina dywanowa o wym. 4m x 3m, zestaw mebelek „mamut” oraz stół do tenisa wraz z paletkami i piłeczkami.

Projekt zrealizowano w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Oś: IV Leader, Działanie:  413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju (małe projekty).

Całkowity koszt projektu to 16 975,22 z czego 11 000,00 to wartość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Galeria

2015-03-23 13:50 Opublikował: Jacek Szeszko