Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pon, 18 czerwca 2018
Imieniny: Marka i Elżbiety
Strona główna » Jednostki organizacyjne » Biblioteka Ruda

Wiadomość archiwalna

Powrót do archiwum

Koncert liryczno- poetycki z okazji Dnia Kobiet

8 marca w lokalu Stara Kuźnia w Rudzie odbył się wspaniały koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Pana Bogdana Jabłońskiego.

Licznie przybyły Panie z Rudy oraz zaproszeni goście: Pani Alicja Rutkowska - Wicestarosta Powiatu Grajewskiego, Pani Jolanta Surażyńska - Dyrektor Gimnazjum w Danówku,  Pani Halina Szklarzewska - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białaszewie, Pani Jolanta Samaszko - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wierzbowie, Pani Weronika Leokadia Szymanowska - Kierownik  Gminnego Ośrodka Opieki Społecznej w Grajewie oraz reprezentacja Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Białogrądy z Panią Prezes Joanną Olechowską.

Koncert dedykowany był Paniom z Okazji Dnia Kobiet.

Na repertuar artysty składały się utwory poezji śpiewanej, które wprowadziły atmosferę refleksji i zadumy. Pozwoliły na wyciszenie i oderwanie się od codzienności co spowodowało że spotkanie było wyjątkowe i odświętne.

Były życzenia, kwiat dla każdej Pani oraz w przerwie słodki poczęstunek. Druga część koncertu, również liryczna zakończyła spotkanie Pań z poezją śpiewaną.

Organizatorami tego wyjątkowego koncertu był Stanisław Szleter - Wójt Gminy Grajewo, Gminna Biblioteka Publiczna w Rudzie oraz Iwona Zawistowska właścicielka  Baru Stara Kuźnia.

2015-03-10 15:04 Opublikował: Renata Żebrowska