Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pon, 18 czerwca 2018
Imieniny: Marka i Elżbiety
Strona główna » Jednostki organizacyjne » Biblioteka Ruda

Wiadomość archiwalna

Powrót do archiwum

III Warsztaty Mikołajkowe Rękodzieła Nowoczesnego w Gminnej Bibliotece w Rudzie

III Warsztaty Mikołajkowe Rękodzieła Nowoczesnego w Gminnej Bibliotece w Rudzie

w dniu 4 grudnia 2014 r. Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury gościła wśród nas

Od godziny ósmej w Gminnej Bibliotece i Szkole Podstawowej w Rudzie w klasie V i VI trwało wielkie poruszenie, ponieważ miały odbywać  się warsztaty  mikołajkowe.

Pani Karolina Borkowska i Mariola Jankowska z LGD Biebrzański Dar Natury przyjechały z materiałami, żeby pokazać i nauczyć jak można samemu wykonać ozdoby świąteczne.

Dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Jedna grupa wykonywała kartki świąteczne pod opieką Pani Karoliny Borkowskiej, a druga grupa wykonywała bombki pod opieką Pani Marioli Jankowskiej.

Wszystkie zrobione kartki świąteczne i bombki dzieci wzięły do domu.

Na zakończenie warsztatów odbyło się jeszcze losowanie  sześciu nagród.

Szczęśliwcami okazali się: Anna Czapska, Dorota Zyskowska i Adrian Orzechowski otrzymali kubki termiczne, oraz Oliwia Lejman, Mateusz Truszkowski i Bartek Wójcicki otrzymali stojaki na bombki. 

Bardzo serdecznie dziękujemy LGD Biebrzański Dar Natury za zorganizowanie warsztatów oraz Szkole Podstawowej w Rudzie, za możliwość uczestnictwa dzieci w trakcie trwania lekcji. Dzięki temu mogły uczestniczyć dzieci z Kapic, Przechód, Sojczyna Borowego, Sojczyna Grądowego, Szyman, Danówka, Koty Rybno oraz Rudy. W godzinach popołudniowych byłby to tylko dzieci z Rudy.

Bardzo serdecznie dziękujemy prowadzącym i uczestnikom.

2014-12-09 10:19 Opublikował: Renata Żebrowska