Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa i Pauliny
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej - "Tu nasze miejsce, to nasz kraj"

foto
6 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się konkurs poezji patriotycznej pod hasłem "TU NASZE MIEJSCE, TO NASZ KRAJ".
więcej

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

foto
3 listopada br. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Celem tej inicjatywy było ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu oraz wspieranie nauki języków obcych.
więcej

Wycieczka do Świętej Lipki, Reszla oraz Mikołajek.

foto
28 października 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie uczestniczyli w wycieczce do Świętej Lipki, Reszla oraz Mikołajek. Celem wycieczki było pielgrzymowanie do cudownego Sanktuarium pw. Najświętszej Marii Panny, zwanej Bazyliką mniejszą słynącą z licznych cudów i uzdrowień, zwiedzanie i zapoznanie się z historią zamku średniowiecznego w Reszlu oraz wizyta w Parku Wodnym "Tropikana" w Mikołajkach.
więcej

KOROWÓD WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

foto
27 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się "Korowód Wszystkich Świętych" pod hasłem: "Świętymi bądźcie...". Celem uroczystości było religijne przygotowanie się do Uroczystości Wszystkich Świętych oraz popularyzacja żywotów wybranych Świętych tj. Św. Joanna d`Arc, Św. Jan Paweł II, Św. Mikołaj biskup, Św. Maksymilian Maria Kolbe, Św. Ojciec Pio, Św. Michał Archanioł, Św. Matka Teresa z Kalkuty, Św. Stanisław Kostka oraz Św. Antoni.
więcej

Szachy

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

"Księga dżungli"

foto
Telewizja Polska S.A rozpoczęła nowy sezon Internetowego Teatru TVP dla Szkół. 17 października w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbyła się transmisja spektaklu pt. „Księga dżungli” z Teatru Arlekin w Łodzi.
więcej

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

foto
W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WIERZBOWIE
więcej

"Alicja z zaczarowanej krainy"

foto
Dnia 5 października uczniowie klas "0" - III Szkoły Podstawowej w Wierzbowie wyjechali do Grajewskiego Centrum Kultury na przedstawienie pt. "Alicja z zaczarowanej krainy".
więcej

„Światowy Dzień Uśmiechu”

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

„Super Chłopak”

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej w Wierzbowie

foto
29 września w kalendarzu oznaczony jest jako Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. To święto, którego najważniejszymi beneficjentami są dzieci.
więcej

Harmonogram zebrań z rodzicami

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Zaproszenie na zebranie z rodzicami

foto
Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami 2 października 2017r. o godzinie 13.30 - ogólne na stołówce szkolnej, po ogólnym zebranie z wychowawcami w klasach.
więcej

ŚWIĘTO ZIEMNIAKA

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

SPRZATANIE ŚWIATA - POLSKA 2017

foto
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie kolejny raz przyłączyli się do 24. edycji akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2017" pod hasłem "Nie ma śmieci - są surowce".
więcej

Bezpieczna droga do szkoły

foto
12 września 2017r odbyło się spotkanie funkcjonariuszy policji z najmłodszymi uczniami Szkoły Podstawowej w Wierzbowie. Tematem spotkania była "Bezpieczna droga do szkoły" : jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz zasady przechodzenia przez przejście dla pieszych. Na zakończenie uczniowie otrzymali elementy odblaskowe.
więcej

Zaproszenie na "Święto ziemniaka" do Wierzbowa

foto
Uczniowie, dyrektor, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Wierzbowie zapraszają wszystkich chętnych na „Święto ziemniaka”, które odbędzie się 24.09.2017r. w godzinach 12.00 – 15.30 na terenie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

foto
w Szkole podstawowej w Wierzbowie.
więcej

Podręczniki na rok szkolny 2017/2018

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie.
więcej
« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »» · »