Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa i Pauliny
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

JASEŁKA

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Wyróżnienie Dominiki

foto
Dominika Modzelewska uczennica klasy III SP w Wierzbowie zdobyła wyróżnienie w konkursie „EKO-gwiazdka”. Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku w ramach projektu „EKO-kulturalni” dofinansowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Głównym zadaniem było wykonanie gwiazdki z materiałów naturalnych i surowców wtórnych zgodne z ideą upcyklingu, polegającą na przekształcaniu niepotrzebnych przedmiotów i materiałów w coś wartościowego i funkcjonalnego.
więcej

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

foto
Po raz drugi w Szkole Podstawowej w Wierzbowie akcja charytatywna Szlachetna Paczka odniosła sukces. Dzięki nam Pan Józef będzie miał Wesołe Święta. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu paczki.
więcej

"Zemsta nietoperza"

foto
Kontynuacją cyklicznych spotkań ze sztuką, była wycieczka uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbowie do Opery i Filharmonii Podlaskiej na operetkę "Zemsta nietoperza".
więcej

"Polubić matematykę" II

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

„Mikołajki”

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Projekt z klasą "WAŻNE, WAŻNIEJSZE I NAJWAŻNIEJSZE" w Szkole Podstawowej w Wierzbowie

foto
Zachęcamy do głosowania na Projekt z klasą "WAŻNE, WAŻNIEJSZE I NAJWAŻNIEJSZE" o numerze 1205 na stronie Nowej Ery.
więcej

Kolejny sukces młodych szachistek z SP Wierzbowo

foto
W rozegranym 02.12.2017 r. finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w szachach drużynowych dziewcząt nasza drużyna w składzie: Olga Szmigiel, Natalia Bałdyga, Weronika Krukowska i Oliwia Zabora, zajęła piąte miejsce. Gratulujemy!
więcej

"Komputerowe przygody Dudusia Wesołka"

foto
Dnia 1 grudnia 2017r w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się spektakl pt. "Komputerowe przygody Dudusia Wesołka". Aktorzy przyjechali do nas ze Studia Artystycznego Arena z Białegostoku.
więcej

ZABAWA ANDRZEJKOWA

foto
W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WIERZBOWIE
więcej

Wspieramy Szlachetną Paczkę

foto
Już po raz drugi w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbyła się akcja charytatywna "Ale ciacho". Samorząd szkolny wraz z pracownikami przygotował słodkości, które sprzedawaliśmy na przerwach. Kwotę ze sprzedaży w całości przekażemy na akcję Szlachetna Paczka.
więcej

"Polubić matematykę" I

foto
W ramach projektu "Polubić matematykę" klasy IV- VII zaplanowały koszty wycieczki do: IV - Gdańsk - Sopot, V - Wieliczka -Kraków, VI - Warszawa, VII - Białystok.
więcej

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

foto
23 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej w Wierzbowie obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia! Organizatorami imprezy byli Wójt Gminy Grajewo, Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie oraz Szkoła Podstawowa w Wierzbowie. To trzecie gminne obchody tego święta. W uroczystości wzięli udział uczniowie z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III ze szkół podstawowych z Wierzbowa, Danówka i Białaszewa.
więcej

Światowy Dzień Pluszowego Misia

foto
Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 23 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie. Startujemy o godzinie 9.00. Zapraszamy serdecznie.
więcej

Wygrane dziewcząt w szachach

foto
Na przestrzeni ostatniego miesiąca dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie odniosły duże sukcesy w Igrzyskach Dzieci woj. podlaskiego w szachach drużynowych.
więcej

Festiwal Gorących Serc

foto
"Szukać prawdy, kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie i cel człowieka" - Moses Mendelssohn. 15 listopada 2017r. grupa taneczna "STARS" ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie uczestniczyła w XIV Festiwalu Gorących Serc Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży pod hasłem: "Mam talent"'.
więcej

"Polubić matematykę"

foto
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie w roku szkolnym 2017/2018 realizują projekt "Polubić matematykę". Zaplanowane działania pozwolą rozbudzić zainteresowania matematyką i dostrzegać ją wokół nas. W październiku klasy IV - VII z wychowawcami planowały koszty wycieczki w bieżącym roku szkolnym. W listopadzie odbędzie się konkurs "Mistrz Matematyki", który poznali wyłonić najlepszych matematyków z klasy II - VII.
więcej

„Zdrowo jem, więcej wiem”

foto
Uczniowie zerówki i klas I-III Szkoły Podstawowej w Wierzbowie biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacji prozdrowotnej „Zdrowo jem, więcej wiem”, który jest pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
więcej
« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »» · »