Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

Europejski Dzień Języków Obcych

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych.

Pierwsze kroki programowania

Święto ziemniaka

foto
Tradycją Szkoły Podstawowej w Wierzbowie stało się, iż we wrześniu obchodzimy „Święto ziemniaka”. 23 września cała społeczność szkolna: dyrektor, uczniowie, nauczyciele, rodzice, goście miło spędzili czas na wspólnej zabawie, w której dominował ziemniak.

Aktywna Tablica

SPRZĄTANIE ŚWIATA

foto
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie kolejny raz przyłączyli się do 25. edycji akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2018" pod hasłem "Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej".

„Bezpieczna droga do szkoły”

foto
Droga do szkoły, ze szkoły i nie tylko powinna być bezpieczna, dlatego we wtorek 11 września Szkołę Podstawową w Wierzbowie odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

« · «« · 1 · 2 · »