Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: nie, 21 stycznia 2018
Imieniny: Agnieszkii
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

Światowy Dzień Pluszowego Misia

foto
Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 23 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie. Startujemy o godzinie 9.00. Zapraszamy serdecznie.
więcej

Wygrane dziewcząt w szachach

foto
Na przestrzeni ostatniego miesiąca dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie odniosły duże sukcesy w Igrzyskach Dzieci woj. podlaskiego w szachach drużynowych.
więcej

Festiwal Gorących Serc

foto
"Szukać prawdy, kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie i cel człowieka" - Moses Mendelssohn. 15 listopada 2017r. grupa taneczna "STARS" ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie uczestniczyła w XIV Festiwalu Gorących Serc Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży pod hasłem: "Mam talent"'.
więcej

"Polubić matematykę"

foto
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie w roku szkolnym 2017/2018 realizują projekt "Polubić matematykę". Zaplanowane działania pozwolą rozbudzić zainteresowania matematyką i dostrzegać ją wokół nas. W październiku klasy IV - VII z wychowawcami planowały koszty wycieczki w bieżącym roku szkolnym. W listopadzie odbędzie się konkurs "Mistrz Matematyki", który poznali wyłonić najlepszych matematyków z klasy II - VII.
więcej

„Zdrowo jem, więcej wiem”

foto
Uczniowie zerówki i klas I-III Szkoły Podstawowej w Wierzbowie biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacji prozdrowotnej „Zdrowo jem, więcej wiem”, który jest pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
więcej

Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej - "Tu nasze miejsce, to nasz kraj"

foto
6 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się konkurs poezji patriotycznej pod hasłem "TU NASZE MIEJSCE, TO NASZ KRAJ".
więcej

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

foto
3 listopada br. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Celem tej inicjatywy było ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu oraz wspieranie nauki języków obcych.
więcej

Wycieczka do Świętej Lipki, Reszla oraz Mikołajek.

foto
28 października 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie uczestniczyli w wycieczce do Świętej Lipki, Reszla oraz Mikołajek. Celem wycieczki było pielgrzymowanie do cudownego Sanktuarium pw. Najświętszej Marii Panny, zwanej Bazyliką mniejszą słynącą z licznych cudów i uzdrowień, zwiedzanie i zapoznanie się z historią zamku średniowiecznego w Reszlu oraz wizyta w Parku Wodnym "Tropikana" w Mikołajkach.
więcej

KOROWÓD WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

foto
27 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się "Korowód Wszystkich Świętych" pod hasłem: "Świętymi bądźcie...". Celem uroczystości było religijne przygotowanie się do Uroczystości Wszystkich Świętych oraz popularyzacja żywotów wybranych Świętych tj. Św. Joanna d`Arc, Św. Jan Paweł II, Św. Mikołaj biskup, Św. Maksymilian Maria Kolbe, Św. Ojciec Pio, Św. Michał Archanioł, Św. Matka Teresa z Kalkuty, Św. Stanisław Kostka oraz Św. Antoni.
więcej

Szachy

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

"Księga dżungli"

foto
Telewizja Polska S.A rozpoczęła nowy sezon Internetowego Teatru TVP dla Szkół. 17 października w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbyła się transmisja spektaklu pt. „Księga dżungli” z Teatru Arlekin w Łodzi.
więcej

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

foto
W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WIERZBOWIE
więcej

"Alicja z zaczarowanej krainy"

foto
Dnia 5 października uczniowie klas "0" - III Szkoły Podstawowej w Wierzbowie wyjechali do Grajewskiego Centrum Kultury na przedstawienie pt. "Alicja z zaczarowanej krainy".
więcej

„Światowy Dzień Uśmiechu”

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

„Super Chłopak”

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej w Wierzbowie

foto
29 września w kalendarzu oznaczony jest jako Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. To święto, którego najważniejszymi beneficjentami są dzieci.
więcej

Harmonogram zebrań z rodzicami

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Zaproszenie na zebranie z rodzicami

foto
Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami 2 października 2017r. o godzinie 13.30 - ogólne na stołówce szkolnej, po ogólnym zebranie z wychowawcami w klasach.
więcej
« · «« · 1 · 2 · 3 · »» · »