Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: cz, 26 kwietnia 2018
Imieniny: Marii i Marcelego
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

Wycieczka do Białegostoku

foto
28 lutego 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie udali się wraz z wychowawcami na rekreacyjną wycieczkę do Białegostoku.
więcej

„OTWARCI NA KULTURĘ” – WARSZTATY

foto
W ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy projektu "Otwarci na kulturę", sfinansowanego ze środków Fundacji PZU, nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice w dn. 13.02.2018r. wzięli udział w warsztatach kulturalnych, zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

„Zdrowo jem, więcej wiem” projekt w Szkole Podstawowej w Wierzbowie

foto
ETAP ZIMOWY PROJEKTU „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM” pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser -Dudy. Etap zimowy dla uczniów klas II i III był niezwykle pracowity. Podczas zajęć „W BIAŁEJ KRAINIE - OSTROŻNIE Z CUKREM I SOLĄ” uczniowie z zaciekawieniem wraz z CUKROWĄ WRÓŻKĄ obejrzeli prezentację multimedialną o soli i cukrze.
więcej

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Wierzbowie

foto
„Jest karnawał. W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych co niemiara! Niech się bawią duzi, mali zgromadzeni na tej sali”.
więcej

„TŁUSTY CZWARTEK”

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

REKRUTACJA na rok szkolny 2018-2019

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Warsztaty filmowe

foto
Dnia 18 grudnia 2017 r. w Grajewskim Centrum Kultury uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I-III Szkoły Podstawowej w Wierzbowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach filmowych zorganizowanych przez Teatr Show.
więcej

Wycieczka do Warszawy

foto
9 stycznia 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie odwiedzili Warszawę. Taką okazję mieli dzięki realizacji, przez Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy, projektu "Otwarci na kulturę" sfinansowanego ze środków Fundacji PZU.
więcej

Zabawa choinkowa

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie. Karnawał, to czas zabaw, bali, wspólnego biesiadowania. To czas radości. Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także i dzieci lubią tańczyć. Tylu policjantów, strażaków, batmanów, księżniczek i pszczółek nie zobaczymy na żadnym innym balu, jak tylko na karnawałowym!
więcej

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

"Polubić matematykę" III

foto
W styczniu 2018r. uczniowie klas IV-VII Szkoły Podstawowej w Wierzbowie wykonywali bryły w ramach projektu "Polubić matematykę".
więcej

REALIZACJA ZADANIA „OTWARCI NA KULTURĘ” PRZEZ STOWARZYSZENIE SAMORZĄDÓW DORZECZA BIEBRZY

foto
Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy z siedzibą w Grajewie z przyjemnością informuje, że w ramach ubiegłorocznej edycji konkursu „Fundacja PZU z Kulturą” organizowanego przez Fundację PZU pozyskało dotację na realizację zadania pn. „Otwarci na kulturę”. W konkursie zgłoszono 240 wniosków, z czego 39 otrzymało dofinansowanie.
więcej

JASEŁKA

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Wyróżnienie Dominiki

foto
Dominika Modzelewska uczennica klasy III SP w Wierzbowie zdobyła wyróżnienie w konkursie „EKO-gwiazdka”. Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku w ramach projektu „EKO-kulturalni” dofinansowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Głównym zadaniem było wykonanie gwiazdki z materiałów naturalnych i surowców wtórnych zgodne z ideą upcyklingu, polegającą na przekształcaniu niepotrzebnych przedmiotów i materiałów w coś wartościowego i funkcjonalnego.
więcej

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

foto
Po raz drugi w Szkole Podstawowej w Wierzbowie akcja charytatywna Szlachetna Paczka odniosła sukces. Dzięki nam Pan Józef będzie miał Wesołe Święta. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu paczki.
więcej

"Zemsta nietoperza"

foto
Kontynuacją cyklicznych spotkań ze sztuką, była wycieczka uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbowie do Opery i Filharmonii Podlaskiej na operetkę "Zemsta nietoperza".
więcej

"Polubić matematykę" II

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

„Mikołajki”

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej
« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »