Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: wt, 22 sierpnia 2017
Imieniny: Cezarego i Tymoteusza
Strona główna » Gmina » Świetlice wiejskie

"Wariacje kulturalne" - Bezpłatne warsztaty dziennikarskie

foto
Zapraszamy do zapisywania się na bezpłatne warsztaty dziennikarskie.
więcej

"Wariacje kulturalne" - zaproszenie na zajęcia mali architekci

foto
Zapraszamy dzieci do skorzystania z warsztatów pt. mali architekci. Zajęcia odbędą się w trzech świetlicach wiejskich: Szymany, Sojczyn Borowy, Grozimy. Zajęcia są kontynuacją projektu o którym pisaliśmy tu: http://gminagrajewo.pl/index.php?wiad=4173 Serdecznie zapraszamy!!!
więcej

„Wariacje kulturalne” – projekt realizowany w zakresie edukacji kulturowej

foto
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku ogłosił konkurs regrantingowy „Zapraszamy do gry” w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury. W ramach konkursu wnioski mogły składać wyłącznie osoby fizyczne. Z ramienia Gminy Grajewo taki wniosek sporządziła oraz złożyła Pani Ewelina Ajdyn.
więcej

„Sojusz – Pełny Talerz” kontynuacja projektu

foto
Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy a w szczególności dzieci i młodzież na zajęcia kulinarne do świetlic wiejskich.
więcej

Wakacje w świetlicach wiejskich

foto
Zapraszamy do odwiedzania naszych świetlic.
więcej

Zajęcia zdrowego odżywiania z Kulczyk Foundation

foto
Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo we współpracy z Wójtem Gminy Grajewo realizuje projekt „Sojusz – Pełny Talerz” - prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży w 5 świetlicach na terenie Gminy Grajewo tj. w świetlicach w: Białogrądach, Ciemnoszyjach, Kurejewce, Szymanach i Sojczynie Borowym.
więcej
« · 1 · »