Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: wt, 23 października 2018
Imieniny: Teodora i Seweryna
Strona główna » Inicjatywy » Gimnazjum w oczach uczniów » Słowo od autora

SŁOWO OD AUTOREK

Cześć, jesteśmy przedostatnim rocznikiem, który uczy się w gimnazjum. Nie chcemy pisać tu zbędnych regułek. Uważamy, że nauka w gimnazjum przyniosła nam wiele fajnych momentów. Nie wszystkie z nich będziemy pamiętać, ale zawsze możemy tu zajrzeć i powspominać „stare”, dobre czasy. Wy też przysyłaliście nam zdjęcia  i wspomnienia, które możecie przejrzeć w różnych folderach.
Chciałybyśmy też wspomnieć, że dzięki tej szkole spotkałyśmy wielu cudownych ludzi, nauczyłyśmy się pokory, wiary w siebie i tysięcy nowych rzeczy. Wiążemy z nią miliony wspomnień i mega chwil. Zawdzięczamy to nie tylko sobie, ale też koleżankom i wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Wszyscy razem stworzyliśmy atmosferę, dzięki której do szkoły nie przychodzimy tylko nabywać wiedzę humanistyczną czy ścisłą. Pamiętamy o mądrości życiowej i cieszeniu się chwilą. 
Trzy lata w tej szkole minęły bardzo szybko. Zawsze gdy myślę, że to już koniec kręci mi się łezka w oku. Gimnazjum otwiera nam już drogę na dorosły świat. Chciałybyśmy, aby kolejna szkoła przyniosła nam tyle samo możliwości przełamywania tremy na występach, stresu na zawodach sportowych i przynoszenie dumy rodzicom. Pamiętajmy, że świat się nie kończy a drzwi właśnie się otwierają. 
 
Całą galerię wspomnień oddajemy w wasze ręce. Mamy nadzieje, że strona będzie chętnie odwiedzana a nasza praca zostanie doceniona. Miłego gimbazowspominania! 

2017-05-10 12:13 Opublikował: Anita Jankowska