Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: nie, 17 lutego 2019
Imieniny: Donata i Łukasza
Strona główna » Aktualności

Ankieta ewaluacyjna za rok 2018

foto
Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury zwraca się do Państwa o wypełnienie ankiety.
więcej

Krok do pracy II edycja

foto
Od stycznia 2019 r. rusza kolejny projekt "Krok do pracy,kompleksowe wsparcie społeczno-zawodowe II edycja" realizowany przez Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grajewie i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grajewie.
więcej

Bieg Sylwestrowy 2018

foto
Zapraszamy na 13 bieg sylwestrowy w Grajewie. Ustaliliśmy, że odbędzie się on w pierwszą sobotę po świętach. Czy to dobry pomysł - sprawdzimy. Ponieważ jest to 13. edycja tego wydarzenia, należ zabrać ze sobą talizmany, szczęśliwe gadżety, czarne koty, zaprzyjaźnione czarownice lub babki do odczyniania uroków, krasnale, skrzaty i wszystko to, co pozwoli uniknąć pecha. Niewykluczone, że będzie potrzebny dobry humor.
więcej

Wigilia w Ciemnoszyjach

foto
W dniu 15 grudnia br. w Świetlicy wiejskiej w Ciemnoszyjach odbyło się jak co roku o tej porze spotkanie wigilijne mieszkańców i zaproszonych gości w osobach Proboszcza Krzysztofa Dąbrowskiego, Księdza Kanonika Mariana Solińskiego, Wójta Gminy Grajewo Stanisława Szletera i Dyrektor Gminnej Biblioteki w Rudzie Renaty Żebrowskiej.
więcej

Zaproś Kominiarza!

foto
Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2018/2019
więcej

Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych

foto
Gmina Grajewo realizuje zadanie w ramach Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji projektu grantowego pn. Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych W ramach zadania zostaną zrealizowane szkolenia oraz zakup sprzętu do realizacji tych szkoleń. Wartość przyznanego Grantu: 100 800 zł.
więcej
« · «« · 1 · 2 · »

Projekt i realizacja
Speed S.C.