Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: cz, 18 października 2018
Imieniny: Łukasza i Juliana
Strona główna » Aktualności

Finał IV edycji Olimpiady Aktywności Wiejskiej

foto
„Swoim działaniem na rzecz wsi warto się pochwalić” - dyplom i podziękowanie dla Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Ciemnoszyje za aktywność w 2018 r.
więcej

Plac zabaw w Sojczynie Borowym - „Program odnowy wsi województwa podlaskiego”

foto
Wielką radość sprawił dzieciom nowy plac zabaw, który pojawił się w Sojczynie Borowym dzięki działaniom Wójta Gminy Grajewo oraz okolicznym sołectwom.
więcej

Trwa największa konferencja branży mleczarskiej na świecie

foto
15 października br. rozpoczął się kilkudniowy Światowy Szczyt Międzynarodowej Federacji Mleczarskiej (ang. International Dairy Federation – IDF). Konferencje i wykłady odbywają się w Daejeon w Korei Południowej. Organizatorzy szacują, że liczba uczestników przekroczy 2000. Wśród uczestników tego szczytu są m.in. eksperci branży mleczarskiej, przedstawiciele przedsiębiorstw mleczarskich, komitetów technicznych IDF, naukowcy oraz przedstawiciele rządów. Polską Izbę Mleka na kongresie reprezentuje Dyrektor Biura Agnieszka Maliszewska.
więcej

Ogłoszenie

dotyczy sprzedaży w formie ustnego przetargu nieograniczonego działki Nr 107 w Godlewie
więcej

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI

foto
PRZECIWDZIAŁANIE NEGATYWNYM SKUTKOM ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ ZIMY 2018/2019
więcej

Dotacja dla Gminy Grajewo z Funduszu Sprawiedliwości

foto
Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter uprzejmie informuje, iż Gmina Grajewo pozyskała dotację na zakup wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu zdarzenia, tj. defibrylatorów, toreb ratowniczych i innego sprzętu do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
więcej

Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Grajewo

foto
W niedzielę 16 września 2018 r. na kanale Szymońskim w m. Szymonka odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Grajewo.
więcej

Obwieszczenie Wójta Gminy Grajewo z dnia 04 października 2018 r.

o przystąpieniu do regulacji tytułów prawnych nieruchomości stanowiących własność bądź będących w użytkowaniu wieczystym Gminy Grajewo zajętych pod urządzenia infrastruktury technicznej poprzez ustanowienie służebności przesyłu.
więcej

Ogłoszenie o wykazie

Wykaz dotyczący najmu części pomieszczenia w budynku świetlicy wiejskiej w Rudzie, stanowiącego własność Gminy Grajewo, przeznaczonego do najmu na okres 3 lat dla dotychczasowego najemcy.
więcej

Program "Czyste Powietrze"

foto
Dofinansowanie nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych
więcej
« · 1 · »