Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: śr, 26 czerwca 2019
Imieniny: Jana i Pawła
Strona główna » Aktualności

Informacja o sesji Rady Gminy Grajewo

Uprzejmie informuję, że zwołuję na dzień 27 czerwca b.r. /czwartek/ na godzinę 12⁰⁰ VII sesję Rady Gminy Grajewo, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Grajewie ul. Komunalna 6 z następującym porządkiem obrad:
więcej

Informacja o posiedzeniu Komisji Polityki Gospodarczej

Uprzejmie informuję, że zwołuję na dzień 27 czerwca b.r. /czwartek/ na godzinę 10⁰⁰ posiedzenie Komisji Polityki Gospodarczej, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Grajewie ul. Komunalna 6 z następującym porządkiem obrad:
więcej

Informacja o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Uprzejmie informuję, że zwołuję na dzień 27 czerwca b.r. /czwartek/ na godzinę 9⁰⁰ posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Grajewie ul. Komunalna 6 z następującym porządkiem obrad:
więcej

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

foto
Szepietowo - 29-30 czerwca 2019 r.
więcej

Informacja

Wójta Gminy Grajewo w sprawie wyborów ławników na kadencję 2020 - 2023
więcej

Nowe zasady przyznawania świadczenia wychowawczego 500+ na każde dziecko

foto
Wnioski można składać od 1 lipca - online (poprzez kanał bankowości elektronicznej, portal Emp@tia i portal PUE ZUS), a od 1 sierpnia - zarówno w wersji papierowej i elektronicznej (w urzędzie lub listownie pocztą), formularze wniosków udostępnione będą w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Grajewie, ul. Komunalna 6, pokój nr 9
więcej

VIII Piknik Rodzinny w Wojewodzinie

foto
niedziela upłynęła pod znakiem wspaniałej zabawy
więcej

I Mistrzowa Szkół Gminy Grajewo w Piłce Nożnej

foto
odbędą się na boisku trawiastym Szkoły Podstawowej w Białaszewie w dniu 7 czerwca 2019 roku zgodnie z następującym regulaminem.
więcej
« · 1 · »

Projekt i realizacja
Speed S.C.