Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 19 sierpnia 2017
Imieniny: Bolsława i Juliana
Strona główna » Aktualności

Dożynki Gminno - Parafialne

foto
Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Dożynki Gminno-Parafialne.
więcej

Informacja

foto
w sprawie udzielenia pomocy finansowej z budżetu Województwa Podlaskiego dla Gminy Grajewo z przeznaczeniem na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej
więcej

Zwrot podatku akcyzowego

foto
Wójt Gminy Grajewo przypomina o składaniu wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
więcej

Informacja o terminie sesji Rady Gminy Grajewo

foto
Uprzejmie informuję, że zwołuję na dzień 18 sierpnia b.r. /piątek/ na godzinę 12⁰⁰ XXXI sesję Rady Gminy Grajewo, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Grajewie ul. Komunalna 6 z następującym porządkiem obrad:
więcej

Informacja o posiedzeniu Komisji Polityki Gospodarczej

foto
Uprzejmie informuję, że z upoważnienia Przewodniczącego komisji zwołuję na dzień 18 sierpnia b.r. /piątek/ na godzinę 10³º posiedzenie Komisji Polityki Gospodarczej, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Grajewie ul. Komunalna 6 z następującym porządkiem obrad:
więcej

„Przyczyny zróżnicowania powiatowych rynków pracy województwa podlaskiego”

foto
Stanisław Szleter Wójt Gminy Grajewo brał udział, jako ekspert w spotkaniu pt. „Przyczyny zróżnicowania powiatowych rynków pracy województwa podlaskiego”.
więcej

Jubileusz Złotych Godów

foto
W dniu 5 sierpnia 2017 r. na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Grajewo odbyła się uroczystość Złotych Godów.
więcej

Festyn Rodzinny w Cyprkach

foto
Wójt Gminy Grajewo, Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo oraz Radny Gminy Sławomir Wysocki serdecznie zapraszają mieszkańców Cyprek i okolicznych miejscowości na Festyn Rodzinny.
więcej

Dzień ochrony środowiska w Biebrzańskim Parku Narodowym

foto
– Świąteczna Integracja Sąsiedzka Dąbrowa Białostocka – Lipsk
więcej

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL BASE

foto
W dniu 25 lipca 2017 r. Pan Stanisław Szleter Wójt Gminy Grajewo wręczył certyfikaty poświadczające kwalifikacje zawodowe w zakresie umiejętności komputerowych 4 osobom z Gminy Grajewo. „Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL BASE” realizowany w ramach projektu „Krok do pracy! – kompleksowe wsparcie społeczno – zawodowe”, którego realizatorem jest Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grajewie i Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rajgrodzie współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.
więcej

UWAGA!

Ostrzeżenie 38
Ostrzeżenie meteorologiczne numer 38 na dzień 25 lipca
więcej

Kapice – Wójt Gminy Grajewo zaprasza do odwiedzania siłowni pod chmurką

foto
W Kapicach, przy świetlicy wiejskiej powstała siłownia zewnętrzna, na którą składają się 3 różne urządzenia. Wśród nich jest orbitrek, jeździec oraz twister. Wartość inwestycji to 6 033,00 złotych.
więcej

Informacja o przerwie w zasilaniu energii elektrycznej

foto
- Koszarówka - Sojczynek Szczegóły w załączniku
więcej

Uwaga!

foto
Oszuści podający się za pracowników KRUS
więcej

Informacja dla posiadaczy zwierząt utrzymujących świnie

foto
W załączeniu informacja dla posiadaczy zwierząt utrzymujących świnie w związku z wprowadzeniem "Programu bioasekuracji mającego na celu zapobieganie szerzenia się afrykańskiego pomoru świń (ASF).
więcej

Biebrzańskie Sianokosy

foto
W imieniu Pana Andrzeja Grygoruka – Dyrektora Biebrzańskiego Parku Narodowego zapraszamy do udziału w dniu 9 września br. w XVI Mistrzostwach Świata w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody „Biebrzańskie Sianokosy”.
więcej
« · 1 · 2 · »» · »