Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pt, 17 sierpnia 2018
Imieniny: Jacka i Mirona
Strona główna » Aktualności

Półkolonie w Gimnazjum w Danówku

foto
Wypoczynek letni dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.
więcej

Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach zaprasza do udziału w projekcie

foto
"Mikropożyczki" w ramach projektu "Rozwój gospodarczy województwa podlaskiego poprzez wykorzystanie instrumentów finansowych"
więcej

26.08.2018 r. Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Grajewo 2018

Wójt Gminy Grajewo serdecznie zaprasza sołectwa z terenu Gminy Grajewo do udziału w Turnieju Sołectw o Puchar Wójta Gminy Grajewo 2018, który odbędzie się w niedzielę 26.08.2018 r. W załączeniu Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz opisem konkurencji.
więcej

Przekazanie radiotelefonów dla OSP Ruda

foto
10 sierpnia br. Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter przekazał dla OSP Ruda radiotelefony. Jednocześnie życzył aby dzięki nowemu wyposażeniu wszystkie akcje ratunkowe kończyły się sukcesem.
więcej

Aktywna tablica w Szkole Podstawowej w Danówku i w Szkole Podstawowej w Wierzbowie

foto
Gmina Grajewo w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych - „Aktywna tablica” otrzymała wsparcie finansowe z budżetu państwa na zakup pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Danówku (14 tys. zł) i do Szkoły Podstawowej w Wierzbowie (14 tys. zł) w formie dotacji celowej o łącznej wysokości 28000,00 zł (słownie złotych: dwadzieścia osiem tysięcy 00/100).
więcej

Informacja dot. bonów szkoleniowych

foto
w wysokości do 90% kosztów szkoleń, kursów i studiów podyplomowych skierowanych do osób dorosłych w ramach projektu "Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego"
więcej

Informacja dot. bezpłatnego portalu dla rolników

foto
Portal MyZbieramy.pl łączy rolników, sadowników z osobami, które chcą dla SIEBIE pozbierać owoce, warzywa na własne potrzeby albo po prostu kupić warzywa, owoce, przetwory w gospodarstwie. Obie strony zyskują!
więcej
« · 1 · »