Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 21 października 2017
Imieniny: Urszuli i Hilarego
Strona główna » Aktualności

Zaproszenie na Turniej Szachowy do Wierzbowa

foto
Serdecznie zapraszamy na X Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Grajewo Stanisława Szletera, który po raz pierwszy odbędzie się w formule dwudniowej i będzie możliwość uzyskania kategorii szachowych. Szczegóły znajdują się w regulaminie.
więcej

Uroczyste otwarcie terenu turystyczno - wypoczynkowego w Toczyłowie

foto
18 października br. w miejscowości Toczyłowo odbyło się oficjalne otwarcie terenu turystyczno – wypoczynkowego. W otwarciu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości, Wójt Gminy Grajewo – Stanisław Szleter, Radni Gminy Grajewo, wykonawca zadania firma ABIES Kuczyńscy s.c. z Mieczy, Prezes Koła Wędkarskiego Pan Ariel Gudanowski oraz pracownicy urzędu.
więcej

Rozporządzenie nr 11/2017

foto
Wojewody Podlaskiego z dnia 16 października 2017 r. uchylające rozporządzenie w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów: łomżyńskiego, grajewskiego i monieckiego - w załączeniu
więcej

Relacja z Dyskusyjnego Forum Kultury w Wojewodzinie

foto
W budynku świetlicy wiejskiej w Wojewodzinie dnia 17 października odbyło się Dyskusyjne Forum Kultury zorganizowane przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku we współpracy z Wójtem Gminy Grajewo. Tematem dyskusji było: Aktywne świetlice wiejskie – jak zacząć i jak rozwijać?
więcej

Konkurs "Skarby Europy zaklęte w szkle"

foto
Dnia 13 października w Olsztynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Skarby Europy zaklęte w szkle”. Z naszej gminy w konkursie wzięło udział Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Ciemnoszyje reprezentowane przez Panią prezes Elżbietę Szumską oraz Panią Dorotę Kwiecińską.
więcej

Dyskusyjne Forum Kultury

foto
17 października 2017 r. – Wojewodzin
więcej

GMINA I ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

foto
Informacja o realizacji projektu „Krok do pracy! - kompleksowe wsparcie społeczno - zawodowe”.
więcej

Obwieszczenie o wszcęciu postępowania

W załączeniu obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji z zakresu budowy miedzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi w części dotyczącej jego przebiegu na terenie województwa podlaskiego realizowanego jako inwestycja towarzysząca inwestycjom w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu, wniosek I, województwo podlaskie, gazociąg wysokiego ciśnienia DN700, MOP 8,4 Mpa, powiaty kolneński i grajewski.
więcej

Ruszają zajęcia rekreacyjno - sportowe w ramach gminnej profilaktyki poprzez sport

foto
Stanisław Szleter Wójt Gminy Grajewo podkreśla, że to już kolejna edycja gminnej profilaktyki poprzez sport, która jest realizowana w okresie jesienno – zimowym. Profilaktyka poprzez sport ma na celu uczenie młodych ludzi konstruktywnego radzenia sobie z emocjami, bez alkoholu i innych używek. Naszym celem jest przedstawienie alternatywnych, atrakcyjnych dla młodzieży sposobów na spędzanie wolnego czasu. Sport uczy radości życia, współpracy z innymi, uczy komunikacji i umiejętności społecznych. Sport kształtuje charakter.
więcej

Rolniczki motorem innowacji w Polsce - gala w OiFP

foto
Wyróżnienie podczas uroczystej gali w konkursie "Rolniczki motorem innowacji w Polsce" otrzymała Pani Justyna Maciorowska z Ciemnoszyj. Serdecznie gratulujemy!!!
więcej

Uroczyste Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół 2016/2017

foto
W końcowej klasyfikacji gmin wiejskich za rok szkolny 2016/2017 Gmina Grajewo zajęła 3 miejsce.
więcej

Droga dojazdowa do pól w Wierzbowie gotowa!

foto
Od kilku dni mieszkańcy Wierzbowa do swoich pól dojeżdżają nową drogą. W miniony piątek (15 września br.) Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter dokonał odbioru ulepszonej drogi dojazdowej do pól w miejscowości Wierzbowo. Na całej drodze o długości 1 030,00 m zostały wykonane prace t. j.: • usunięcie lokalnego zakrzaczenia, • ułożenie warstwy odcinającej z piasku w miejscu widocznych nierówności podłużnych, • wykonanie dolnej warstwy nawierzchni żwirowej, • ułożenie górnej warstwy nawierzchni żwirowej na całym odcinku, • wykonanie nawierzchni żwirowej na zjazdach na drogi polne i pola. Koszt modernizacji drogi wyniósł 110.318,70 zł, z czego 45.000,00 zł zostało dofinansowane z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Wykonawcą robót było Wynajem Sprzętu Budowlanego „MARPO” Mariusz Buziewicz, Popowo 9A, 19-200 Grajewo.
więcej

Wyniki zawodów powiatowych drużyn OSP

foto
W dniu 17 września 2017 roku na Stadionie Miejskim w Szczuczynie rozegrane zostały IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu grajewskiego, w których uczestniczyły 4 drużyny kobiece oraz 9 drużyn męskich.
więcej

Konkurs plastyczny pn. Zamek w Białogrądach

foto
Wójt Gminy Grajewo zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą "Zamek w Białogrądach".
więcej
« · 1 · 2 · »» · »