Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: cz, 22 lutego 2018
Imieniny: Marty i Małgorzaty
Strona główna » Aktualności

Akcja oddawania krwi "spoKREWnieni służbą"

foto
Odbędzie się w Grajewie w dniu 7 marca 2018 r. od godz. 9.00 do godz. 14.00 (rejestracja do godz. 13.00) na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, ul. Wojska Polskiego 74.
więcej

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

foto
Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.
więcej

Zaproszenie

W ramach programu „poMOC, a nie przeMOC” zapraszamy seniorów, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunów na spotkanie z policją oraz pracownikami pomocy społecznej w dniu 7 lutego 2018 r (środa). o godz. 13.00 - Świetlica wiejska w Szymanach.
więcej

Spotkanie w ramach programu „poMOC, a nie przeMOC”

foto
W dniu 25 stycznia 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Popowie odbyło się spotkanie seniorów zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie, którego celem było zwiększenie świadomości na temat zagrożeń wobec osób starszych.
więcej

Ogłoszenie

Wójt Gminy Grajewo podaje do publicznej wiadomości, że przeznaczył do sprzedaży w formie ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomość Nr 24 o powierzchni 0,1300 ha położoną na terenie wsi Sojczynek.
więcej

Projekt "Otwarci na kulturę"

foto
Relacja z wycieczek do Warszawy zorganizowanych w dniach 9, 10 i 12 stycznia 2018 r. w ramach projektu pn. "Otwarci na kulturę".
więcej

Nowy sprzęt do prac porządkowych

foto
Wójt Gminy Grajewo przy aprobacie Rady Gminy oraz w trosce o porządek i bezpieczeństwo na drogach gminnych zakupił kolejny profesjonalny sprzęt do prac porządkowych. Za kwotę 430 500 zł został zakupiony traktor marki Johnn Deere. Dodatkowo zakupiony został pług śnieżny. Podczas śnieżnych dni nowo nabyty sprzęt użytkowany jest do odśnieżania dróg publicznych. To już kolejna inwestycja, która przyczynia się do utrzymania porządku na terenie Gminy Grajewo. W roku 2017 zakupiono nową koparko-ładowarkę marki Catepillar. Wymienione sprzęty przyczynią się do lepszego utrzymania dróg gminnych w okresie letnim i zimowym.
więcej

ZAKAŹNE CHOROBY ZAWODOWE ROLNIKÓW I ZWIĄZANE Z NIMI ŚWIADCZENIA WYPŁACANE PRZEZ KRUS

foto
Choroba zawodowa rolników, to choroba która powstała w związku z pracą w gospodarstwie rolnym, jeżeli objęta jest wykazem chorób zawodowych określonych w przepisach wydanych na podstawie Kodeksu Pracy. Choremu, który jest ubezpieczony w KRUS, przysługuje prawo do jednorazowego odszkodowania z tytułu stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu albo też renty z tytułu niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym.
więcej
« · 1 · 2 · »» · »