Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: wt, 19 czerwca 2018
Imieniny: Gerwazego i Protazego
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo
« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Wiadomości archiwalne

Rozpoczęcie roku szkolnego

w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Wycieczka do Wioski Indiańskiej

13 czerwca 2017r. uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Wierzbowie byli na wycieczce w Wiosce Indiańskiej "Puszczykówka". Dzieci spędziły czas na łonie natury. W programie były: przejażdżka konna, zwiedzanie Wioski Indiańskiej, Krainy Westernu, muzeum Indian oraz mini zoo, strzelanie z łuku i wiatrówki, łowienie ryb, przeciąganie liny, ognisko, przy którym dzieci piekły kiełbaski. Uczniowie poznali życie w społeczeństwie na przykładzie rdzennych Amerykanów.
więcej

OGŁOSZENIE

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbędzie się w dniu 23 czerwca 2017 r. o godzinie 8.00. Dowozy według harmonogramu z roku szkolnego.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - VI

Czerwiec upłynął pod hasłem: "Wędrówki z Pyzą". Rozmawialiśmy o wakacjach, czytaliśmy wybrane fragmenty książki Hanny Januszewskiej "Pyza na polskich dróżkach". Wspólnie wykonaliśmy mapę Polski, na której zaznaczaliśmy kolejne miejsca pobytu Pyzy i w ten sposób dzieci dowiedziały się jak przebiegała trasa podróży małej wędrowniczki.
więcej

Dzień Rodziny

w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Święty Jan Paweł II

06 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się uroczysty apel z okazji 97 rocznicy urodzin Wielkiego Papieża Polaka - Świętego Jana Pawła II oraz z okazji 100 rocznicy Objawień Fatimskich.
więcej

Wycieczka Zakopane-Słowacja

W dniach 31.05-02.06.2017 uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Wierzbowie wzięli udział w wycieczce szkolnej do Zakopanego oraz na Słowację. Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili m.in. Ojcowski Park Narodowy, położony tuż pod Krakowem, a w nim Zamek na Pieskowej Skale oraz Maczugę Herkulesa.
więcej

POLUBIĆ KSIĄŻKĘ

Podsumowaniem działań związanych z realizacją projektu "Polubić książkę" był konkurs wiedzy połączony z debatą na temat: "Dlaczego warto czytać książki?"
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY" - V

W maju w ramach realizowanego projektu uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie poznali drogę książki od pisarza do czytelnika.
więcej

Dzieci z Punktu przedszkolnego w Popowie świętowały Dzień Mamy i Taty.

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali wierszy, piosenek.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - V

w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Informacja o aktualnym stanie wprowadzania zmian w systemie edukacji.
więcej

DZIEŃ FLAGI I KONSTYTUCJI 3 MAJA

w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

ŚWIĘTO ZIEMI

w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

"Co zagraża dzieciom na wsi"

27.04.2017r. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w prelekcji przeprowadzonej przez pracownika Państwowej Inspekcji Pracy na temat "Co zagraża dzieciom na wsi". Na bazie prezentacji w sposób jasny i zrozumiały zapoznali się z zagrożeniami czyhającymi na wsi w trakcie pracy na gospodarstwie.
więcej

Warsztaty karmelarskie

Na warsztatach karmelarskich, które odbyły się 26 kwietnia w Szkole Podstawowej w Wierzbowie, dzieci poznały sposób przygotowania i wykonania lizaków. Wszystkie obecne osoby na warsztatach własnoręcznie wykonały słodki przysmak, który bardzo im smakował.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - IV

W miesiącu kwietniu wspólne czytanie w bibliotece Szkoły Podstawowej w Wierzbowie trwało pod hasłem: "Wielkanocne świętowanie". Uczniowie słuchali opowiadań o tych bardzo ważnych świętach, jak również słuchali i opowiadali o zwyczajach i tradycjach dawnych i dzisiejszych związanych z Wielkanocą. Bardzo chętnie wykonywali jajka metodą oklejanki.
więcej

Wyjazd do teatru uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbowie

Pod hasłem "Poznajemy teatr" odbyliśmy wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Obejrzeliśmy spektakl pt: "Szczęśliwy Książę".
więcej

Bezpieczny internet

19 kwietnia 2017 w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Policji odnośnie bezpieczeństwa w internecie.
więcej

PALMA WIELKANOCNA

Mamuśki i uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Wierzbowie 2 kwietnia 2017 wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Grajewskie Centrum Kultury na "Tradycyjną palmę wielkanocną".
więcej

Marzec

Marzec upłynął dzieciakom w wiosennej atmosferze, przywitaliśmy wiosnę, pojawiły się pierwsze kwiaty w ogródku przedszkolnym i kącikach przyrody. W dniu samorządności starsze dzieci zamieniły się rolami z nauczycielami i prowadziły zajęcia z przedszkolakami. Sukcesem zakończyła się akcja zbierania książek dla oddziału dziecięcego w Szpitalu Miejskim w Grajewie.
więcej

Finał akcji zbierania książek!

Dobiegła końca akcja zbierania książek dla oddziału dziecięcego w Szpitalu Miejskim w Grajewie, przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie oraz dzieci ze Świetlicy Wiejskiej w Danówku, chętnie wzięły udział w akcji i zebrały bardzo dużo książek, które wspólnie zawieźliśmy na odział dziecięcy. Panie pielęgniarki serdecznie dziękowały za podarunek, który z pewnością umili czas dzieciom przebywającym na oddziale.
więcej

SUKCES KAROLINY!

Uczennica Szkoły Podstawowej w Wierzbowie, Karolina Wiśniewska zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych Konkursu Pożarniczego "Młodzież zapobiega pożarom", który odbył się 31.03.2017 w Grajewie. Gratulujemy i życzymy sukcesu w eliminacjach wojewódzkich:)
więcej

IV PRZEGLĄD TEATRZYKÓW SZKOLNYCH

Już po raz czwarty w Szkole Podstawowej w Wierzbowie 31 marca 2017r. odbył się IV Przegląd Teatrzyków Szkolnych "Prawdziwie piękne jest to, co czyni człowieka lepszym". Podczas tegorocznej imprezy mogliśmy zobaczyć trzy spektakle.
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY" - III

W marcu uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie korzystając z różnych źródeł wiedzy, szukali informacji o ptasich zwiastunach wiosny oraz o pierwszych jej kwiatach.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - III

Hasłem marcowego czytania w bibliotece Szkoły Podstawowej w Wierzbowie było: "Wiosenne przebudzenie".
więcej

Konkurs recytatorski

w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Agresja i przemoc w szkole - pogadanka profilaktyczna

W środę - 22 marca w Szkole Podstawowej w Wierzbowie gościliśmy psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grajewie.
więcej

Powitanie Wiosny

21 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie w kolorowych ubraniach przywitali Wiosnę. Każdą klasę godnie reprezentowała Para Wiosenna.
więcej

Szkolny Klub Sportowy 2017

Od 16 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie realizowany jest program "Szkolny Klub Sportowy 2017". Zadania i cele programu opracowane zostały przez Podlaską Federację Sportu w Białymstoku w porozumieniu z Ministerstwem Sportu i Turystyki.
więcej
« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »