Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: wt, 18 września 2018
Imieniny: Ireny i Józefa
Strona główna » Aktualności
« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »» · »

Wiadomości archiwalne

Przerwy w dostawie energii

Informacja o przerwie w zasilaniu w energię elektryczną; 17-23.09.2018
więcej

Przerwy w dostawie energii

Informacja o przerwie w zasilaniu w energię elektryczną; 10-14.09.2018
więcej

Półkolonie w Danówku

Wypoczynek letni w formie półkolonii w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375 zł na każdego uczestnika.
więcej

Święto Plonów i Turniej Sołectw

Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Święto Plonów oraz Turniej Sołectw, które odbędą się 26 sierpnia 2018 roku na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej w Białaszewie. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12:00 mszą świętą w kościele Św. Stanisława BM w Białaszewie. Następnie przeniesiemy się na plac szkolny gdzie odbędzie się Turniej Sołectw oraz wydarzenia towarzyszące. Impreza zakończy się dyskoteką.
więcej

Półkolonie w Gimnazjum w Danówku

Wypoczynek letni w formie półkolonii w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375 zł na każdego uczestnika.
więcej

26.08.2018 r. Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Grajewo 2018

Wójt Gminy Grajewo serdecznie zaprasza sołectwa z terenu Gminy Grajewo do udziału w Turnieju Sołectw o Puchar Wójta Gminy Grajewo 2018, który odbędzie się w niedzielę 26.08.2018 r. W załączeniu Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz opisem konkurencji.
więcej

Przekazanie radiotelefonów dla OSP Ruda

10 sierpnia br. Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter przekazał dla OSP Ruda radiotelefony. Jednocześnie życzył aby dzięki nowemu wyposażeniu wszystkie akcje ratunkowe kończyły się sukcesem.
więcej

Aktywna tablica w Szkole Podstawowej w Danówku i w Szkole Podstawowej w Wierzbowie

Gmina Grajewo w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych - „Aktywna tablica” otrzymała wsparcie finansowe z budżetu państwa na zakup pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Danówku (14 tys. zł) i do Szkoły Podstawowej w Wierzbowie (14 tys. zł) w formie dotacji celowej o łącznej wysokości 28000,00 zł (słownie złotych: dwadzieścia osiem tysięcy 00/100).
więcej

Wyniki zawodów sportowo-pożarniczych OSP

W dniu 24 czerwca 2018 r. w Wierzbowie odbył się Festyn Strażacki dla mieszkańców Gminy Grajewo.
więcej

Wsparcie strażaków przez Zarząd Województwa Podlaskiego - podpisanie umów w Rudzie

W dniu 29 maja 2018 roku w siedzibie OSP Ruda oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie zostały podpisane umowy na wsparcie ochotniczych jednostek straży pożarnej pomiędzy Zarządem Województwa Podlaskiego, a przedstawicielami samorządów gminnych: gminy Grajewo, miasta Grajewo, Jedwabnego, Kolna, Łomży, Małego Płocka, Miastkowa, Nowogrodu, Piątnicy, Przytuł, Rajgrodu, Radziłowa, Stawisk, Szczuczyna, Śniadowa, Turośli, Wąsosza, Wizny, Zbójnej.
więcej

Z myślą o seniorach

spotkanie w Ciemnoszyjach
więcej

Piłkarski 3 Maja w Popowie – Turniej Pamięci Tadeusza Gardockiego

W turnieju udział wzięło 5 drużyn: LZS Popowo, LZS Ruda, Oldoboje Popowo, Orlikowcy i Juniorzy Popowo.
więcej

Spotkanie w Przechodach

W dniu 17 kwietnia 2018 r. Pani Sylwia Gosiewska i Pani Grażyna Rodzeń z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie Pani Weronika Leokadia Szymanowska kontynuując realizację programu „poMOC, a nie przeMOC” spotkały się z seniorami w świetlicy wiejskiej w Przechodach.
więcej

Mistrzostwa Gminy Grajewo w Tenisie Stołowym

odbędą się 22 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Białaszewie, zgodnie z następującym regulaminem:
więcej

"Instalacje OZE w Gminie Grajewo" umowa na dofinansowanie

W środę, 28 marca br., Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter wraz ze Skarbnik Gminy Moniką Zorczykowską podpisali umowę z Zarządem Województwa Podlaskiego na montaż instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii tj. kolektory słoneczne.
więcej

Spotkanie w Sojczynie Borowym

W dniu 28 marca 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Sojczynie Borowym, odbyło się spotkanie z Panią Grażyną Rodzeń, Panem Cezarym Waszkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie oraz Panią Weroniką Leokadią Szymanowską kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie, na którym omówiono:
więcej

Indywidualne Mistrzostwa LZS w Szachach

Danówek, 25 marca 2018 roku, regulamin
więcej

Projekt "Otwarci na kulturę"

Relacja z wycieczek do Warszawy zorganizowanych w dniach 9, 10 i 12 stycznia 2018 r. w ramach projektu pn. "Otwarci na kulturę".
więcej

Rusza projekt na kolektory słoneczne

8 stycznia 2018 roku Wójt Gminy Grajewo zorganizował spotkanie informacyjne tuż przed montażem kolektorów słonecznych w ramach projektu "Montaż instalacji solarnych w Gminie Grajewo". Mieszkańcy uzyskali informacje dotyczące wartości wkładu własnego oraz wstępnego terminu montażu kolektorów. Kolektory w ramach w/w projektu zostaną zamontowane do końca marca 2018 roku. Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020; Działanie 8.6 Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego.
więcej
« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »» · »