Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: nie, 18 marca 2018
Imieniny: Cyryla i Edwarda
Strona główna » Aktualności
« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Wiadomości archiwalne

Spotkanie w ramach programu „poMOC, a nie przeMOC”

W dniu 25 stycznia 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Popowie odbyło się spotkanie seniorów zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie, którego celem było zwiększenie świadomości na temat zagrożeń wobec osób starszych.
więcej

Ogłoszenie

Wójt Gminy Grajewo podaje do publicznej wiadomości, że przeznaczył do sprzedaży w formie ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomość Nr 24 o powierzchni 0,1300 ha położoną na terenie wsi Sojczynek.
więcej

Projekt "Otwarci na kulturę"

Relacja z wycieczek do Warszawy zorganizowanych w dniach 9, 10 i 12 stycznia 2018 r. w ramach projektu pn. "Otwarci na kulturę".
więcej

Nowy sprzęt do prac porządkowych

Wójt Gminy Grajewo przy aprobacie Rady Gminy oraz w trosce o porządek i bezpieczeństwo na drogach gminnych zakupił kolejny profesjonalny sprzęt do prac porządkowych. Za kwotę 430 500 zł został zakupiony traktor marki Johnn Deere. Dodatkowo zakupiony został pług śnieżny. Podczas śnieżnych dni nowo nabyty sprzęt użytkowany jest do odśnieżania dróg publicznych. To już kolejna inwestycja, która przyczynia się do utrzymania porządku na terenie Gminy Grajewo. W roku 2017 zakupiono nową koparko-ładowarkę marki Catepillar. Wymienione sprzęty przyczynią się do lepszego utrzymania dróg gminnych w okresie letnim i zimowym.
więcej

ZAKAŹNE CHOROBY ZAWODOWE ROLNIKÓW I ZWIĄZANE Z NIMI ŚWIADCZENIA WYPŁACANE PRZEZ KRUS

Choroba zawodowa rolników, to choroba która powstała w związku z pracą w gospodarstwie rolnym, jeżeli objęta jest wykazem chorób zawodowych określonych w przepisach wydanych na podstawie Kodeksu Pracy. Choremu, który jest ubezpieczony w KRUS, przysługuje prawo do jednorazowego odszkodowania z tytułu stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu albo też renty z tytułu niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym.
więcej

Informacja w sprawie konserwacji oświetlenia ulicznego

Wójt Gminy informuje, iż w roku 2018 usługi konserwacji oświetlenia drogowego na terenie gminy prowadzić będzie firma „ MEGAWAT” J. Górniak i Wspólnicy Spółka Jawna Grajewo.
więcej

PIŁKARZE AMATORZY ZAGRALI DLA WOŚP

2 miejsce zawodników z Rudy, którzy reprezentowali gminę Grajewo. Gratulacje!
więcej

Rusza projekt na kolektory słoneczne

8 stycznia 2018 roku Wójt Gminy Grajewo zorganizował spotkanie informacyjne tuż przed montażem kolektorów słonecznych w ramach projektu "Montaż instalacji solarnych w Gminie Grajewo". Mieszkańcy uzyskali informacje dotyczące wartości wkładu własnego oraz wstępnego terminu montażu kolektorów. Kolektory w ramach w/w projektu zostaną zamontowane do końca marca 2018 roku. Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020; Działanie 8.6 Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego.
więcej

Stanisław Szleter wzorowym samorządowcem

Film z gali rozdania nagród w ramach konkursu "Wzorowa Gmina"
więcej

Informacja w sprawie zmiany nazwy miejscowości Brzozowa, wieś na Brzozowo, wieś

Wójt Gminy Grajewo informuje, że rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14 grudnia 2017 r. w sprawie ustalenia, zmiany i zniesienia urzędowych nazw niektórych miejscowości oraz obiektów fizjograficznych (Dz. U. poz. 2401) zmieniono urzędową nazwę miejscowości Brzozowa, wieś na Brzozowo, wieś.
więcej

WZOROWY SAMORZĄDOWIEC

Nagroda oraz tytuł „Wzorowa Gmina” został przyznany w kategorii WZOROWY SAMORZĄDOWIEC Wójtowi Gminy Grajewo za jego wieloletni wkład w rozwój Gminy Grajewo.
więcej

Ogłoszenie o sesji Rady Gminy Grajewo

Uprzejmie informuję, że zwołuję na dzień 28 grudnia b.r. /czwartek/ na godzinę 12⁰⁰ XXXV sesję Rady Gminy Grajewo, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Grajewie ul. Komunalna 6 z następującym porządkiem obrad:
więcej

Ogłoszenie o posiedzeniu Komisji Polityki Gospodarczej

Z upoważnienia Przewodniczącego komisji zwołuję na dzień 28 grudnia b.r. /czwartek/ na godzinę 10³º posiedzenie Komisji Polityki Gospodarczej, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Grajewie ul. Komunalna 6 z następującym porządkiem obrad:
więcej

Spotkanie opłatkowe seniorów

Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter dnia 16 grudnia 2017 roku zorganizował spotkanie opłatkowe dla seniorów z terenu Gminy Grajewo.
więcej

Wigilia strażacka

W dniu 18 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Grajewie.
więcej

Spotkanie wigilijne w Ciemnoszyjach

15 grudnia w Świetlicy wiejskiej w Ciemnoszyjach jak co roku mieszkańcy spędzili miło czas podczas spotkania wigilijnego.
więcej

Spoty informacyjne ASF

Zapraszamy do obejrzenia spotów informacyjnych.
więcej
« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »