Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: śr, 26 kwietnia 2017
Imieniny: Marii i Marcelego
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP w Wierzbowie

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - IV

foto
W miesiącu kwietniu wspólne czytanie w bibliotece Szkoły Podstawowej w Wierzbowie trwało pod hasłem: "Wielkanocne świętowanie". Uczniowie słuchali opowiadań o tych bardzo ważnych świętach, jak również słuchali i opowiadali o zwyczajach i tradycjach dawnych i dzisiejszych związanych z Wielkanocą. Bardzo chętnie wykonywali jajka metodą oklejanki.
więcej

Wyjazd do teatru uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbowie

foto
Pod hasłem "Poznajemy teatr" odbyliśmy wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Obejrzeliśmy spektakl pt: "Szczęśliwy Książę".
więcej

PALMA WIELKANOCNA

foto
Mamuśki i uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Wierzbowie 2 kwietnia 2017 wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Grajewskie Centrum Kultury na "Tradycyjną palmę wielkanocną".
więcej

Marzec

foto
Marzec upłynął dzieciakom w wiosennej atmosferze, przywitaliśmy wiosnę, pojawiły się pierwsze kwiaty w ogródku przedszkolnym i kącikach przyrody. W dniu samorządności starsze dzieci zamieniły się rolami z nauczycielami i prowadziły zajęcia z przedszkolakami. Sukcesem zakończyła się akcja zbierania książek dla oddziału dziecięcego w Szpitalu Miejskim w Grajewie.
więcej

Finał akcji zbierania książek!

foto
Dobiegła końca akcja zbierania książek dla oddziału dziecięcego w Szpitalu Miejskim w Grajewie, przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie oraz dzieci ze Świetlicy Wiejskiej w Danówku, chętnie wzięły udział w akcji i zebrały bardzo dużo książek, które wspólnie zawieźliśmy na odział dziecięcy. Panie pielęgniarki serdecznie dziękowały za podarunek, który z pewnością umili czas dzieciom przebywającym na oddziale.
więcej

SUKCES KAROLINY!

foto
Uczennica Szkoły Podstawowej w Wierzbowie, Karolina Wiśniewska zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych Konkursu Pożarniczego "Młodzież zapobiega pożarom", który odbył się 31.03.2017 w Grajewie. Gratulujemy i życzymy sukcesu w eliminacjach wojewódzkich:)
więcej

IV PRZEGLĄD TEATRZYKÓW SZKOLNYCH

foto
Już po raz czwarty w Szkole Podstawowej w Wierzbowie 31 marca 2017r. odbył się IV Przegląd Teatrzyków Szkolnych "Prawdziwie piękne jest to, co czyni człowieka lepszym". Podczas tegorocznej imprezy mogliśmy zobaczyć trzy spektakle.
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY" - III

foto
W marcu uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie korzystając z różnych źródeł wiedzy, szukali informacji o ptasich zwiastunach wiosny oraz o pierwszych jej kwiatach.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - III

foto
Hasłem marcowego czytania w bibliotece Szkoły Podstawowej w Wierzbowie było: "Wiosenne przebudzenie".
więcej

Konkurs recytatorski

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Agresja i przemoc w szkole - pogadanka profilaktyczna

foto
W środę - 22 marca w Szkole Podstawowej w Wierzbowie gościliśmy psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grajewie.
więcej

Powitanie Wiosny

foto
21 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie w kolorowych ubraniach przywitali Wiosnę. Każdą klasę godnie reprezentowała Para Wiosenna.
więcej

Szkolny Klub Sportowy 2017

foto
Od 16 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie realizowany jest program "Szkolny Klub Sportowy 2017". Zadania i cele programu opracowane zostały przez Podlaską Federację Sportu w Białymstoku w porozumieniu z Ministerstwem Sportu i Turystyki.
więcej

Cyrk SZOK

foto
odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - II

foto
W miesiącu lutym wspólne czytanie odbywało się pod hasłem: "W świecie baśni". Zaproszeni uczniowie z klasy IIIa czytali młodszym koleżankom i kolegom takie baśnie jak: "Czerwony Kapturek", "O rybaku i złotej rybce", "Brzydkie kaczątko", "Dzikie łabędzie", Królewna Śnieżka". Następnie wspólnie wykonywali ilustracje lub kukiełki głównych bohaterów baśni.
więcej

AUTORZY NASZYCH LEKTUR - 24.02.2017

foto
Połączeniem promocji czytelnictwa, warsztatu plastycznego, umiejętnego doboru treści literackich i sztuki plakatowej, był szkolny konkurs "Autorzy naszych lektur". Każda klasa dokonała prezentacji swojej pracy, a efekty ozdobiły hol szkolny.
więcej

POLUBIĆ KSIĄŻKĘ

foto
W ramach projektu "Polubić książkę" 24 lutego odbyło się kolejne spotkanie z książką. Mole książkowe naszej szkoły przekonywały kolegów, że czytanie książek to wspaniała przygoda, wartościowa rozrywka, znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu. Uczestnicy dokonali wyboru pozycji, a następnie przygotowali prezentacje fragmentów.
więcej

"Zachęcamy do czytania"

foto
Książka to droga ku samokształceniu, zdobywaniu wiedzy, poszerzaniu horyzontów.
więcej

Rekrutacja

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dnia 28 lutego 2017 o godz. 12.00 w sprawie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych: 3-4-latków, 5-6-latków i Punktu przedszkolnego w Popowie oraz do klasy I Szkoły Podstawowej w Wierzbowie.
więcej
« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »